Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy azért nem...

Normális hogy azért nem akarok barátnőt, mert szégyellném?

Figyelt kérdés

Ez egy elég furcsa kérdés, de nem tudom másképpen megfogalmazni..

Már egy ideje próbálgatok rájönni, hogy miért nem merek csajozni, miért menekülök mindig, ha esetleg összejöhetne valami és most jutottam el a válaszig.


Mivel én nem vagyok egy kigyúrt macsó, ezért cikinek érezném, ha barátnőm lenne.

Ez rohadt nagy hülyeségnek hangzik, és az is, de tényleg ez van.


Valahogy nem merném az emberek előtt felvállalni, ha lenne barátnőm, mert félnék hogy mit szólnának rá.

Miközben tudom, hogy igazából senki nem szólna rá semmi rosszat és nem is lenne miért, de valahogy én mindig a kis nyomi, csendes fiú voltam, ezért az "karakteridegen" lenne, ha lenne csajom.


De az is igaz, hogy féltem az életem minden apró, megszokott történését megváltoztatni.. Gondolok itt arra, hogy nem a barátaimmal/egyedül mennék a buszhoz, hanem a barátnőmmel, délután nem aludnék vagy filmet néznék hanem a barátnőmmel lennék. Valamiért mintha ezt nem merném bevállalni..


Mit tehetnék?


16/F


2015. szept. 20. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A félelmeiddel csak úgy győzheted le, ha szembe nézel velük. Vagyis ha meghunyászkodsz, akkor örökre fenn marad ez az állapot. Szard le, hogy mások mit gondolnak, mert így nem lehet élni
2015. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Nem az...


Ha te is tudod ezeket,akkor próbáld meg elfogadni és sokszor mondogatni magadban.

Egy kapcsolat különben sem a külvilágnak szól.

2015. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebből nekem tudod mi jött le?

Nyaf nyaf nyaf...nem merek csajozni...nyaf nyaf nyaf....


Menj oda egy lányhoz, ahelyett, hogy kifogásokat keresnél...hidd el megéri..

2015. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress csinos lányt és akkor nem kell szégyellned, sőt. :D Probléma megoldva, még valami? :D 22/f
2015. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeintem igazából nem vagy érett arra,hogy barátnőd legyen. És félsz,hogy a csaj elrabol a haveroktól,kiesel megszokott közegből,rendszerből.

pár év mulva elmullik.

2015. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jót mondanak a skacok, kiegészíteném annyival, hogy azért gyúrjál is, ha más nem, hát annak érdekében, hogy kellő lendülettel fel tudd dobni az asszonykád valagát a forró gáztűzhelyre...
2015. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod nagyot változik ám egy srác megítélése a saját köreiben, ha "becsajozik". Éppen ezért nem "karakteridegen" volna az, hogy nőd van, hanem éppen ellenkezőleg: sokat "dobna a karaktereden" ez a puszta tény.
2015. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!