Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok, ti szégyellnétek ha a...

Csajok, ti szégyellnétek ha a pasitoknak néznék mindig egy ronda férfi barátotokat?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen helyzetbe hozom a legjobb barátomat, aki nö nemü. Félek töle, hogy elöbb-utóbb berág miatta. Állandóan egy párnak hisznek minket, pedig ég és föld vagyunk minden szempontból, nagyon nem illenénk össze. Ö egy nagyon csinos, humoros, intelligens, tanult nö, nem is értem hogy nézhetik le ennyire? Már én kérem ki a nevében! Ilyen pasit néznek csak ki belöle? Ennyi jutna neki? Vicc.

Ti megszakítanátok velem emiatt a kapcsolatot? Sajnos olyan is volt, hogy egy jó partinak mondott férfi nem kezdett ki vele, mert azt hitte pár vagyunk. Ez biztos dühítö egy nö számára.


2021. márc. 29. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem meg hülye vagy, hogy nem azt mondod hogy igen egy pár vagyunk, lehet ő is többet akar, attól függetlenül hogyan néz ki.
2021. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan már, ne írd le magad ennyire. A "jó partinak mondott férfi" meg lehet, hogy csak simán konkurenciát látott benned. Sokan nem hisznek a férfi-nő barátságban, pedig létező jelenség.

Különben meg az ellentétek vonzzák egymást :)

2021. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Azt te csak hiszed, hogy annyira különböztök. Viszont egy kívülállónak meg úgy tűnhettek, hogy nagyon egy hullámhosszon vagytok, ezért gondol titeket egy párnak.

Amúgy egy szép és intelligens nőnek miért ne lehetne rondább párja? Ő dönt, és van akinek a külső csak másodlagos dolog. Szóval csak te fújod fel a dolgot.


Engem egy ilyen szituban jobban zavarna az, hogy nekem amúgy van kedvesem, de ha egy barátommal ilyen szinten összehangolódunk az valahol nem vet jó fényt mások szemében a kapcsolatomra. (Amikor valaki megkérdezi a páromtól, hogy nem zavarja-e hogy XY-nal milyen közvetlen/jóban vagyok)

2021. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Ha folyton együtt lógtok, akkor egy pár vagytok nem?
2021. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaha meg is szakítja veled a kapcsolatot az 100% nem ezért lesz, hanem inkább azért, mert ilyen alja módon kivetíted rá a saját kisebbsági komplexusaidat és ott generélsz problémát, ahol nincs.
2021. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Csajok, ti szégyellnétek ha a pasitoknak néznék mindig egy ronda férfi barátotokat?"



Neked nem valo a parkapcsolat az is biztos.

2021. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Te egy ilyen pick me guy vagy, ugye?
2021. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!