Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan építsem le ezt a...

Hogyan építsem le ezt a barátságot?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és van egy szintén 20 éves meleg fiú barátom... akinek az elmúlt egy évben az egész élete csak az interneten való flörtölésből, önsajnáltatásból és tiktok videók nézéséből áll.

A legidegesítőbb, hogy az internetes fiúinak a privát meztelen képeit küldözgeti el nekem, meg a szexuális dolgairól beszél... direkt nem válaszolok az ilyen típusú üzeneteire, de akkor se veszi észre magát. Én soha nem beszéltem neki a saját szexuális dolgaimról, akkor nem értem ő miért teszi mégis... egyszerre ismerkedik, flörtöl vagy 10 fiúval, de csakis az interneten, élőben sosem.. és mindenről be is számol, de nekem már elegem van ebből mert nem érdekel... sőt undorítónak is tartom a hülye üzeneteit amiket ezeknek a fiúknak küldözget, ráadásul csak szórakozásból írkál nekik, egyiket se gondolja komolyan. Úgy érzem mi nem vagyunk egy szinten, én már rég kinőttem az ilyen hülye pletykálkodós, flörtölős korszakból. Nem szeretnék vele barátkozni többet, úgy érzem lehúz engem, de azért megbántani sem szeretném. Privátban cenzúrázva el tudom küldeni, hogy mennyire idegesítő és undorító amiket írkál.


2021. okt. 4. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is, szerintem el kellene mondanod neki, hogy ez tenyleg zavar, es szepen megkerni, hogy ne kuldjon neked ilyeneket. Ha ertelmes es veszi az adast, akkor abbahagyja, sztem meg siman megmentheto innen a baratsag.

Viszont ha nem hallgat rad es besertodik vagy tovabb kuldozgeti a dolgait, akkor egyszeruen mondd el mit erzel, es hogy mar nem szeretnel vele baratkozni vele

2021. okt. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Elozo vagyok, azt elfelejtettem odairni, hogy szivesen megneznem azokat uzeneteket, ha elkuldod:)
2021. okt. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Ha úgy sem érzed azt, hogy barátkoznod kellene, akkor nem probléma, ha megsértődik.
2021. okt. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit ide leírtál, így mondd el neki. Kész. Engedjük már el ezt a "de azért megbántani nem akarom" bullshitet. Igenis bántsd meg, abból fog tanulni! Téged elveszített, ha van valamennyi esze, akkor tanul belőle és mással nem játssza ezt el majd. Úgyhogy így, egyenesen ezt mondd el neki.
2021. okt. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előttem kommentelővel értek egyet: mondd el neki ezt úgy, ahogy ide leírtad. Nem tudom személyesen elmondani van -e lehetőséged neki, vagy csak neten.
2021. okt. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Azt a "baratsagot", amiben keptelen vagy szemtol-szembe oszinte lenni, nyugodtan dobhatod. Mindkettotok csak nyerni fog vele. Ha megis ugy dontesz, hogy jelent neked valamit, akkor vegyel erot magadon es allj ele a gondoddal. Nem kell ideologizalni, hogy megbantodik, meg tokomtudja mi lesz. Ezek a dolgok egy baratsag szerves reszet kepezik, es mindket fel meg tudja ugrani. De nalad szerintem... Tenyleg jobb, ha leepited.
2021. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyelőre csak neten tudok vele beszélni, mivel én már elköltöztem a településről ahol mindketten laktunk.

Jobb lesz őszintének lenni megint, de már annyiszor voltam vele őszinte, de sosem sértődött meg...

6-os, szerintem nem én vagyok a hibás, hogy ő folyton a gusztustalan szexről beszél, meg mások meztelen fotóit küldi el nekem engedély nélkül. Hiába direkt nem válaszolok ezekre az üzenetekre, direkt témát váltok, vagy megmondom szó szerint, hogy ez undorító és ne küldözgesse, ugyanúgy csinálja. Én soha nem beszéltem neki szexes dolgokról, de ő azt hiszi, még ezek után is, hogy velem ő ezeket a dolgait meg tudja beszélni. Ami nagy tévedés, mert ő kb egy 13 éves kíváncsi pletykás kislány szintjén van... az Instagram magyar trash celebekről nem is beszélve, olyanokat írkál nekik, hogy "örülnék ha a számba mennél" meg stb... Amiket nem is gondol komolyan, csak szórakozásból írkálja ezt, de mikor meglátom, hogy erről küldött nekem képernyőképet már felmegy az agyvizem és le akarom tiltani.... Én nagyon nem ezen a szinten vagyok, rohadt undorító amit csinál. Úgyhogy nem is fogok vele szóba állni már, ha meg nem veszi észre magát majd leírom neki és tiltás, mert ez már tényleg sok.... nem tudom ki bírná elviselni itt a kommentelők közül az ilyen embert...

2021. okt. 4. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!