Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne ezt a barátságot...

Érdemes lenne ezt a barátságot újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnöm,vagyis jelen pillanatban volt.Kedvelem sokat tett értem.Talán ő volt az akire mindig számithattam.Az utobbi idöben kicsit idegesitö volt.Megmondtam neki hogy fontos nekem,de nem tudok olyan barátja lenni mint amire vágyódik.Szòt szòt követett,össze is vesztünk.Pròbál békülni,valamilyen szempontból hiányzik nekem,de félek hogy ez a probléma újra és újra előjön.Nagyon megbantott mielőtt békülési szándèkból irt.Bocsánatot is kèrt.Èrdemes ezt a barátságot folytatni?
2021. szept. 28. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, amikor mindig a lényeget hagyjátok csak ki...
2021. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha próbálnál vele beszélni a problémákról, nagyon elutasító?
2021. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es ,milyen lényeget?Hosszù történet megpróbáltam röviden vázolni.De a lényeget leirtam.
2021. szept. 28. 10:38
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es nem elutasítò,nagyon kedves amúgy.
2021. szept. 28. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Én akkor ebben az esetben próbálnék beszélgetést kezdeményezni, és megbeszélni vele a problémás részeket.
2021. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!