Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Friss egyetemi kapcsolatok,...

Friss egyetemi kapcsolatok, barátságok ?

Figyelt kérdés

Most kezdődött ugye az egyetem egy 6-7fos társaságunk összeszokott. Azonban most az eddigi Messenger csoportunk helyett csinált ujjat az egyik lány amibe nem vett be egy lányt ebből a baráti korbol. Engem ez kissé bánt én bírom a kimaradt lányt és és a többieket is. Úgy érzem közepén vagyok és valakinek ezzel ártani fogok. A lány aki új csoportot csinált azt mondta bírja akit nem vett be csak nem bízik benne.


Ti mit tennének a helyemben?


2021. szept. 28. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Milyen jó, hogy valaki már egyetemen megkezdi nagyban kitanulni a szarkavarást és a hatalmi játszmákat. Szánalmas.

Mondd meg ennek a lánynak, hogy te megbízol benne és vegye be. Ha nem teszi, akkor csináld azt, amit ő, ásd alá a tekintélyét a többi tagnál a háta mögött.

2021. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Mekkora kamu már. Ha bírná, akkor nem mondana ilyeneket róla.
2021. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is bonyolítja a helyzetet hogy aki csinálta az új csoportot osztálytársa volt a lánynak akit nem vett be
2021. szept. 28. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi? Jól olvastam, hogy egyetem??? Komoly, tanulni vágyó felnőtt emberekről van szó???

Ez olyan szomorú.


Keresnék más társaságot.


UI.: én is egyetemista vagyok, és én is közvetlenül előtte érettségiztem, de ilyen egymás fúrását még sosem tapasztaltam sehol az egyetemen. Pedig sokakkal beszélek.

2021. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!