Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit küldenétek egy külföldinek...

Mit küldenétek egy külföldinek? Többit lent.

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy horvát fiúval, nagyon jóba lettünk, és megszeretném lepni, hogy küldök neki egy kis apróságot. Szerintetek mi az a dolog, ami ott nincs, viszont érdekesnek találná, örülne neki? Valami tartós édesség, esetleg kis szuvenír tárgy. Nincs valami ötletetek? Nekem már körvonalazódott a dolog, de feljöttem, hátha kapok egy kis ihletet.

22/L



2021. okt. 6. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus magyar liba, akinek a magyar férfi nem elég egzotikus...
2021. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11-es ezzel csak magadat minősíted, engem próbálsz degradálni, miközben nem is ismersz. De ha ez téged boldoggá tesz, csak nyugodtan tombold ki magad. "akinek a magyar férfi nem elég egzotikus", miért kell, hogy valaki egzotikus legyen, plusz mintha mi választanánk meg az érzelmeinket mások iránt. Sokan megválasztják, meg is nézheted mi lesz belőle. Köszi, nem.
2021. okt. 7. 09:03
 13/13 anonim ***** válasza:
Küldjél neki piros paprikát, ha ott nincs, olyan díszdobosat és hozzá egy képeslapot Bp-ről.
2021. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!