Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Creepynek találom a legjobb...

Creepynek találom a legjobb barátnőmet, amiért Michael Jacksont crusholja?

Figyelt kérdés
Ez az ember már meghalt!!😳nem durva hogy egy halott emberbe szerelmes? Mert nem az hogy jók a zenéi stb hanem komolyan bejön neki.

2021. okt. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát persze fura de ha bejön neki és nem tud mit csinálni? Mármint nekem pl. egyik barátnöm halálosan szerelmes Cameron Boyce-ba pedig már ö is meghallt és neki utána tetszett meg. Meg hátha az én celeb crushom ne adj isten meghallna akkor nem lenne az hogy na akkor mostmár nem tetszik hanem valószínüleg ugyanúgy szeretném
2021. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
El sem tudod képzelni, hogy abba az emorapper hülyegyerekbe (Lil Peep) hány kislány bele van zúgva, pedig az is kinyírta magát.
2021. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes belé csak crusholja. Ami teljesen normális. Én megértem, mert nekem is rengeteg olyan kedvencem van, aki már nem él.


Egyébként halottba is lehet szerelmesnek lenni. Pl meghal a szerelmed, nem megy ki az érzés azonnal.


A sztárok crusholása normális dolog és nem káros, főleg ha az illető halott, mivel akkor az csak egy álom. Az álmok pedig inspirálóak tudnak lenni és nem bántanak meg. Persze van egy korosztály, ami után azért valaki valósat is szokás találni, de szerintem az égvilágon semmi gond nincs az ilyen korszakokkal. Nekem is voltak, és el sem tudom mondani mennyit köszönhetek nekik.

2021. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ebben semmi "creepy", vagy "durva dolog" nincs, nem értem miért találod annak. Nagyon is jó hogy szereti őt, és bejön neki, nagyon is helyes. Az, hogy valaki halott, nem azt jelenti, hogy akkor nem kell vele foglalkozni, meg hogy halott. Ez az ember egy legenda volt! A legnagyobb sztár ezen a világon! Arról nem is beszélve, hogy milyen jólelkű volt, mennyit törődött ezzel a világgal és mennyit adakozott! Ha valaki igen, Ő megérdemli, hogy halála után is, és még azután is szeressék. Tudod, Ő nem olyan ember volt, hogy "fú már úgyis meghalt, minek foglalkozol vele?" Ő volt az aki igenis letett valamit az asztalra, és komoly üzenetet, örökséget hagyott maga után az összes generációnak.
2021. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit csinyász a mivel?😂
2022. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!