Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számotokra mennyire lenne...

Számotokra mennyire lenne kiábrándító, ha valaki a vécén ülve telefonálna veletek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel (mármint lány vagyok, szóval barát barátnőmmel :D ) szoktunk hosszúakat beszélgetni telefonon, 1-2 órakat simán heti rendszerességgel, akár heti 2x is. Múltkor történnt hogy ugyanilyen telós dumcsi közben mondta hogy elmegy vécére de folytassuk. Gondoltam magamban hát pisilni mar úgyis ezerszer hallottam abban nincs semmi, oké a dolog. Hát nem pisilni ment végül... Beszélgettünk miközben a wc-n ült, hát basszus mindent hallottam amit nem szerettem volna, de nem zavartatta magát, ki voltam neki hangosítva gondolom (szellentés, plotty, papírtépés, törlés, lehúzás, légfriisítő)... Elég gusztustalan volt.


Kicsit kiábrándító volt nekem a dolog, nektek volt már hasonló eset vagy ha lenne hogyan reagálnátok?



2021. okt. 9. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezen csak a tinik akadnak ki.
2021. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Annyira nem fújnám fel a dolgot, hogy ide kiírjam!
2021. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Amig nem találják fel a szagtelefont, semmi gondom ezzel!
2021. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Olyannál nem zavar, akit tényleg szeretek, többinél undorító.
2021. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább letenném a telefont, később meg felhívnám újra.
2021. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van hogy haverokkal folytatott discord beszélgetés alatt elmegyek kakkolni, amikor potty van, felhajtom a mikrogont hogy ne hallják.
2021. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Undorító aberráció. Civilizálatlan, annyi az IQ-ja, mint a nyakmérete.

Fúj!

2021. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!