Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegenek egymásnak,de lehet...

Idegenek egymásnak,de lehet hogy rokonok vagyunk vagy valami?

Figyelt kérdés
1 éve ismertem meg egy lányt interneten,összebarátkoztunk.(én is lány vagyok)Ő pont 2 évvel és 1 nappal idösebb nálam.És kinézetet leszámítva mintha az ikrem lenne,belsőleg olyan mint én teljesen.És rengeteg helyzet van amikor egyre gondolunk és mintha eggyek lennénk.Amikor rosszul voltam akkor ő is,és nem is tudtunk egymásrol hogy a másikkal mi van,ilyen sokszor volt már.És mindketten "furák vagyunk" nem olyan mint a többiek hanem jóval másabb.Megvannak mindkettőnknek a mentális problémáink,de ugyan az,bár neki hivatalosan is, és nekem az még nem lehet.És az érzés is,mintha valamilyen szinten kapcsolódnánk egymáshoz.de ez eléggé érthetetlen mivel sose találkoztunk.Voltak viták,és volt mikor nem is beszéltünk egy ideig,de mindig visszataláltunk egymáshoz.ez jelenthet valamit?☹tényleg érdekel,és mióta ismerjük egymást ez azóta tart.
2021. okt. 10. 02:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt hívják barátságnak. Vannak emberek, akikkel főleg egy hullámhosszon vagyunk. Semmi új, varázslatos nincs ebben, hiába szeretnéd azt hinni.
2021. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!