Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyakorisok! Ki az, akit a...

Gyakorisok! Ki az, akit a legjobban kedveltek ITT?

Figyelt kérdés

Ne írjatok teljes nicket (felhasználó nevet) mondjuk, csak a mássalhangzókat, ha több szám van benne, akkor minden másodikat. Ha több gyakorist kedveltek, Írhattok többet is.

Lássuk, ki ismer magára? 😃


2021. okt. 11. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Kövér nőket, akik attól érzik jól magukat, hogy 20kg-ot fogytak.
2021. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme annak,hogy kiírjuk kit kedvelünk,de csak "titkosítva".

Ha úgyis felismerjük magunkat/másokat..

2021. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Akit én kedvelek, kedveltem, már nem teszi láthatóvá a felhasználó nevét.Pedig itt van, felismerem a stílusát.

.......6

2021. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Kedvelni nem kedvelek senkit különösebben, de egy sesnei nevű ürgétől rosszul vagyok es kiráz a hideg.
2021. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Azt az incel gyereket, aki naponta több kérdést is kiír a szép lányokról. Teljesen kivan idegileg, mert nem flörtöl vele a Tesco pénztáros, nem kérdezi meg tőle az utcai adománygyűjtő lány, hogy miért szomorú, és az 1-es villamoson sem arra vár egyik szép lány se, hogy ő felszedje. :)

Nagyon vicces a srác, minden nap várom az újabb agymenését.

2021. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!