Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vegyem ell a barátnőm...

Hogy vegyem ell a barátnőm kedvét? Ő is mondta hogy szíve szerint, nem lenne belé "szerelmes" de nem tudja hogy mitcsináljon, én meg ki fogytam az otletekbol, de mindenképp segiteni akkarok neki, (bocsi hosszú)

Figyelt kérdés
A baratnőmnek, tetszik egy fiú, nem mondanám hogy szerelmes, mert még sose beszélgetek, de nem ertem igazabol ense,tetszik neki egy fiu, aki kb 5 évvel idosebb tőle ,drogozik, egyaltalan nem hozzá való, a baratnom mindig is egyedul volt, o is mondta, hogy tudja hogy nem szerelmes, es csak azert csinalja ezt mert egyedul van, szeretet hianyos stb, visszont ő ennek ellenére is úgy erzi hogy szereti, de azt is tudja hogy nem szereti,(csak unalomból, vagyis csak azert mert egyedul van) (bocsi, tudom ez most értetlen szitu) a fiú a szomszedja lesz, rengeteget szemeznek meg stb, de akkor is.. és így hogy a szomszedja lesz, minden nehezebb lesz, minnél tobbet fogja látni, ő mondta, hogy valahogy segítsek neki, "elfelejteni" de nekem fogalmam sincs, szerintetek mit mondjak neki, hogy igazából rendesen ki tudjon belőle ábrándulni? Mert max 1 hét, es a szomszedja lesz ez a fiú.. a segitsegeket elore is koszonjuk.
2021. okt. 17. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Miert gyamkodsz a baratnod felett? Azt csinal amit akar!? Vagy nem? :) Miert nem keresel inkabb magadnak te is egy drogost, akit lehet bamulni? :)))
2021. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem hogy segitsetek abba hogy mitcsinaljak az életemmel, hanem az hogy,hogyan segitsek a barátnőmnek, köszönöm.
2021. okt. 17. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
En meg csak arra probaltam ravilagitani, hogy a baratnonek nem az a dolga, hogy a baratja eletet manegelje. Szivesen :)
2021. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És amúgy, nem a baratnom bamulja a fiút, hanem egymást nézik, (szemkontaktus) ha így jobban meg erted.
2021. okt. 17. 12:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Vannak emberek, akik kedvesek, es segíteni szeretnének másoknak (:
2021. okt. 17. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a hormonok játéka, azellen pedig nem tudsz mit tenni. Ez egy "crush", majd elmúlik. Szerelem nem lehet, mert nem ismerik egymást, mégcsak nem is beszéltek.
2021. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyanezt mondtam neki, de nekem meg itt mondja, hogy hogyan felejtse ell, merthát ha így van, ha úgy, rá gondol, "de nem akkar"
2021. okt. 17. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!