Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire utal a fiú viselkedése?

Mire utal a fiú viselkedése?

Figyelt kérdés
Adott egy baráti társaság, amiben fiúk is, lányok is vannak. Van egy fiú, aki 3 éve szerelmet vallott mondjuk az A-nak nevezett lánynak. (A is a társasàgon belül van) Akkor visszautasította a fiút, de most a társaságban ismét jóba vannak. De van egy B-nek nevezett lány is, akivel a fiú többet beszél, talán kicsit szorosabbnak is tűnik a kapcsolatuk, állandóan poénkodnak, mintha össze lennének nőve stb. Visszatérve A-ra, mellette a srác néha kicsit zavartabb, idegesebb, de azért ők is nagyon jól elszórakoznak mindig együtt. Szerintetek ez mire utal? Ki jöhet be a fiúnak, vagy egyáltalán bejön-e az egyikük? 17 évesekről van szó.

2021. okt. 25. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

14 évesen szerelmet vallott? Húha... Jó oké. Végül is.


Ha zavartan viselkedik egy férfi női társaságban az azt jelenti hogy tetszik neki... Röviden és tömören.

Az hogy B vel kijön és elengedi magát, az így önmagában nem jelent semmit. De ha A sokáig vár akkor lehet B vagy egy C lesz a befutó...


Mondjuk az nem világos hogy ha az X (a fiú) azt mondta egyszer A -na hogy szeretlek, akkor A minek tesz fel olyan kérést hogy ez vajon mit jelenthet? Mire utalhat? Férfiak nem utalgatnak, jelezgetnek, nem tudnak mellé dumálni. Ha azt mondja hogy éhes akkor az azt jelenti hogy éhes. Ha azt mondja szeret valakit az azt jelenti hogy szeret valakit.

2021. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha 3 éve szerelmet vallott és még most is zavarba jön ha beszél vele akkor az érzési nem sokat változtak szerintem. Könnyen meglehet hogy B jelű lány is bejön neki de a leírtak alapján csak élvezik egymás társaságát. Nehéz ezt így megmondani
2021. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én értem, hogy a férfiak egyenesen beszélnek, nem kombinálnak, csak az az eset tényleg 3 éve volt, azóta simán változhatott.
2021. okt. 25. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Kamaszoknál a hangulat tud változni 5 percenként is mint a villany kapcsoló. Érzelmek azért nem ilyenek. 3 év alatt valóban sok minden történhetett. Azt mondjuk nem értem hogy ha visszautasítottad akkor most miért lett ennyire érdekes a dolog. Meg kéne beszélnetek mi a helyzet... Élet elrepül. Nem sok értelme van a játszmázásnak. Bár ennek ellenére az emberek még is ezzel veszik el egymástól az időt...
2021. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval A 3 éve visszautasította ezt a fiút, viszont most meg már tudni akarja, hogy tetszik-e neki valaki, és ha igen, ki? Érdekes.

Szerintem az semmint nem jelent, hogy jól kijön B-vel, vagy jelenthet is valamit. Miért nem kérdezed meg? Ha van közöttük valami az úgy is kifog ütődni egy idő után, például, pár nappal ezelőtt megkérdeztem az egyik barátnőmet, hogy tetszik-e neki egy fiú, mire először tagadta, aztán rá pár percre már be is vallotta, hogy tetszik neki. Ilyen ez.

2021. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Végig se olvastam ezt a bullshitet, a tinikben semmi tartás nincs ilyen téren, később sem lesz ezekből normális ember...

Persze kivétel lehet...

2021. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Unnjkkbbvnm
2022. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!