Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt irtam egy lànynak kiskorom...

Azt irtam egy lànynak kiskoromban megaláztak lepisiltek. Szerintettek hogyan fogadta?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 00:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert azóta fel sem jött pontosan 18 30 ota. Csak azert irtam meg neki mert èszre vette h furcsán viselkedek,èn meg elmondtam neki mindent,egyedül voltam mindig baratok nelkul feltem kimenni a hàzból ès ez mind szerintem azert van mert megaláztak kb 5 6 èves lehettem
2021. okt. 28. 00:28
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha hazugság volt, amit írtál szégyelld magad + friss ismerkedéskor nem illik ilyen személyes és fifikás emléket felhozni akármennyire is traumatizált a dolog.
2021. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hazugsàg... most vajon rosszul èrzi magàt? Nm merek irni neki
2021. okt. 28. 00:33
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet azt hiszi valami perverz pisifétises vagy.
2021. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen nem tud mit mondani. Megijedt a vallomastol. Legkozelebb korai fazisban ne menj reszletekbe, csak ha kell, azt mondd, gyerekkori szemetkedesek miatt trauma ert.
2021. okt. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Nővel ismerkedni 1000%-os pszichológusnak kell lenned minimum.

Ahogy #4 írja, lehet, már fel is jelentett.

Lehetőleg ne a játszótér mellett menj iskolába, mert agyonvernek az anyukák 3 kerekű biciklivel, műanyaglapáttal, formákkal, stb. Már a fél környék tudja, hogy szatír vagy.

2021. okt. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez hihetetlenül rossz húzás volt, pláne ha túl bizalmas még a kapcsolatotok, és pláne úgy, hogy gondolom nem kérdezett rá részletekbe menően a legrosszabb emlékeidre.

A legtöbb embert felkészületlenül éri ha csak simán a nyakukba borítod a traumáidat. Nyilván csak szimpátiát akarsz és megkönnyebbülést azáltal, hogy megosztod mással is hogy milyen rossz neked, ami teljesen érthető, de így, ebben a formában nem vetted figyelembe, hogy milyen érzés neki ezt végighallgatni, és azon gondolkodni, hogy hogy reagáljon.

Persze nem kell az ilyen emlékeket magadba folytatni egy életre, de basszus... Ha még nem is vagytok szorosabb barátok, akkor mégis mit kezdjen ezzel?


De nyugi, ez még nem a világ vége (csak egy lecke, amit nem árt megtanulni).

Hozd a legjobb formád, és lehettek még barátok. Lelkizni ilyeneken meg lehet majd később.


#6 Te valami paranoid skizo vagy? Próbáld meg kezeltetni magad mielőtt telehányod a netet az agymenéseiddel.

2021. okt. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Most azt gondolhatja, hogy már akkor is lúzer voltál, lehet, hogy most is az vagy. Kell nekem ilyen pasi? Á, dehogy…felejtős.
2021. okt. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A nő a pszichológusod, akkor belefér.
2021. okt. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%

8-as !

Ki az az elmebeteg ember, aki hall egy sztorit hogy KISKORÁBAN GYEREKKÉNT testileg lelkileg bántalmazták valószínűleg sokkal erősebb fizikumú felnőttek és az az első gondolata, hogy "úristen mekkora lúzer"?

2021. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!