Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen kikészültem szerintet...

Teljesen kikészültem szerintetk normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyetemista vagyok és a legjobb barátnőm a szobatársam, de már teljesen kikészít, mindenben utánoz, ha mások előtt vagyunk folyton beszólogat ilyen kényes hangon, mintha attól ő jobb lenne. Ha épp nincs barátom akkor állandóan nyalizik, de ha van akkor kb csak bunkózik. Nagyon lusta, kb arra sem képes hogy eljöjjön velem sétálni kicsit. Neki még sosem volt barátja és néha úgy érzem, hogy zavarja amikor nekem van vagy nekem jó. Az utánozást meg már nagykn durva van, hogy elmondom az én szemléletemet valamiről és másnak ő szó szerint ugyanazt mondja. Volt egy olyan eset is amikor az idegen szobatársunkkal kibeszélték, hogy mi a bajuk velem és a másik csaj cseszett le ő meg csak ült mellette csendben. Van amikor már be sem akarok menni a szobába, állandóan sírógörcsöm van. Szerintetek ez normális?

2018. febr. 14. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Koltozz el mihamarabb, kulonben ez igy fog folytatodni meg sokaig. Ha ilyen kozegbe marad egy ember huzamosabb ideig, akkor az leepitoen hat a szenvedo fel szemelyisegeben.. jelenleg Téged rombol egy másik ember, ne hagyd.
2018. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy nyafogsz, sírógörcsöd van, de nem vagy képes változtatni ezen. Mi lenne ha új albérletet keresnél? Vagy új szobatársakat? Mert az ilyen nem barát, vagy ha annak tartod, akkor egyetemista létedre fogalmad sincs mit jelent a barát szó.
2018. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Szerezni kéne neki egy fiút. Ha csinos lány, akkor mutass be neki engem!
2018. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ez normális?"

Komoly kérdés?


"Sziasztok, épp hagyom hogy tönkretegyen a LEGJOBB BARÁTNŐM érzelmileg, úgy viselkedik mint egy ovis én pedig tűröm, de mégis szomorú vagy miatta. Ez normális?"


Miért hagyod?

2018. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a felsőoktatás "mindenkié" kellene valami szűrő, hogy engedjenek mindenkit be, pl itt egy szép triumvirátus példája
2018. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Pasit neki!Ha rendesen ellátják a "baját" nem fog ilyen baromságokra energiát fordítani...Te meg keress más lakótársat!
2018. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!