Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak leakart rázni?

Csak leakart rázni?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy barátommal telefonon, azt mondta, majd este ír vagy hív megint. Azóta eltelt már pár óra, de semmi.

Csak leakart volna rázni ezzel? Most mit írjak neki erre?


2021. okt. 28. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy elfoglalt,valami dolga akadt.
2021. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit 1-es írt. Nem kell semmi rosszat belenézned a dologba. Ha megfordítod a helyzetet akkor valszeg te is voltál úgy hogy elnapoltad a beszélgetést majd este elfelejtetted mert fáradt voltál.

Ha fontos dologról van szó akkor írj rá mindenképp, egyébként meg hagyd

2021. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem tegnap kb. ugyan ez volt.

Felhívtam egy barátnőmet,aztán leraktuk,mondtam,hogy majd írok.

Aztán kiment a fejemből,hulla fáradt voltam.

2021. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hányszor jártam így.

Van 2 csodás öcsém 18 és 21 évesek.

Sokszor mondtam nekik,vagy ők nekem hogy majd később,vagy este vissza hívnak,vagy hívom,de -közbe jött sokszor valami,vagy hulla fáradt voltam és kiment a fejemből,vagy épp nem volt már kedvem beszélni.

De ezeket a dolgokat elnézzük egymásnak,ők is én is dolgozom.

És van hogy csak másnap válaszolunk egymás üzeneteire,de ettől nagyon szeressük egymást,és soha nem gondolunk rosszra,megértjük a másikat. Szerintem nem kell ezt ennyire komolyan venni.

Sokszor van hogy írom a barátnőmnek h majd később beszélünk, dolgom van,és csak másnap írok a hosszú üzenetire,vagy anyukákkal akikkel -beszélgetek. :)

2021. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!