Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogjam fel azt, hogy...

Hogyan fogjam fel azt, hogy ha beszélgetek valakivel többször, sokat, akkor rengeteg mindent, intimebb dolgot is elmond, de rólam nem kérdez, nem érdeklődik?

Figyelt kérdés

a legtöbb ismerősömmel ez van

( nem az van, hogy én nem beszélek, nem beszélnék magamról)

élőben és netes beszélgetésekben is ez van ( ugyanazok az emberek)

Ezt hogy, miért csinálják vajon?

elvagyok így, engem ők érdekelnek, csak nem értem :)


2021. nov. 12. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmába avat. Ennyi. Nem kell ezen kattogni. Ha akarod elmondod te is, de gondolom nem kérdeznek, mert erről nem kérdezzük a másikat, hátha nem akar róla beszélni.
2021. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg jó hallgatóság vagy, ők meg nem feltétlenül veszik észre magukat. Velem is gyakran előfordul, engem nem zavar, sőt, valamilyen szinten még jól is esik, hogy megbíznak bennem.

Mondjuk én eleve nagyon óvatosan osztok meg bármit másokkal, merz estem párszor pofára sajnos.

2021. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Bízik benned :)18f
2021. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem ez nem szokott zavarni. Tényleg bíznak benned. Biztos meg van a lehetőség, hogy te is beszélj magadról. Nem szoktak kérdezni ilyenekről. Gondolom te se kérdezed őket, maguktól mondják. Jobb is, ha nem tudnak mindent.
2021. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha nem kérdezek, nem beszélünk.

Ők nem kérdeznek.

2021. nov. 12. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy megbízik benned, vagy érzi, hogy passzív vagy és érzelmileg kihasznál.


Az ilyenek paraziták, energiavámpírok. Elsírja az életét, hogy milyen rossz neki, Te pedig türelemből végighallgatod, de legszívesebben sokszor elzavarnád a bánatba.


Az utóbbi párszor velem előfordult. Csak hápogtak, nekem meg megmaradt a pozitív hangulatom. Figyeld meg, hogy kivel beszélsz, aki vadidegen és az ismerkedést azzal kezdi, hogy elsírja a legutóbbi kapcsolatát, annak csak egy lelki kukát jelentesz.


Az ilyenek előtt állj fel nyugodtan az asztalnál és menj el, maradjon meg az önértékelésed.

2021. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!