Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Figyelem, kedves (Alana féle)...

Figyelem, kedves (Alana féle) incelek! Mit válaszolnátok az alábbi kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy szívesen töltenétek az időtöket olyan személlyel, akitől elfogadást, kedvességet és sok szeretet kaptok. Tehát egyfajta érzelmi támogatást, törődést, avagy önbizalom erősítést nyújtana a számotokra, viszont csak barátság lehetne köztetek?


Ha igen, akkor milyen keretek között tudnátok ezt elképzelni?


// Írhattok privát üzenetet is, ha félénkek vagytok :3 //



2021. nov. 17. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

(Alana féle) incelek


B+...ezeknek hány alfajuk van?

2021. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

"Egy Alana nevű, torontói hölgy azért hozta létre az Alana’s Involuntary Celibate Project nevű honlapot, hogy egy befogadó, elfogadó és támogató közösséget alkosson minden nemű és szexuális irányultságú embernek, akik kényszerből, tehát nem a saját elhatározásukból élnek párkapcsolat és szex nélkül."


Azért írtam, hogy Alana féle, mert nem a szélsőséges, nő gyűlölő és erőszakos incelek véleményére vagyok kíváncsi, hanem rendes emberekére, akiknek nincsen szerencséjük a szerelemben, de szeretnék egy kicsit jobban érezni magukat.

2021. nov. 17. 15:12
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Igen, baráti szeretetre szükségem lenne, és adni is szeretnék. Szívesen csinálnék közös programokat

Nincs párkapcsolatom, soha nem is volt. Ez azért van, mert érzelmileg nagyon sérültem gyerekkoromban. Ez sokat javult, pszichológusnál is voltam, az is segített... de igazi barátok tennék fel az i re a pontot, mert azok se voltak.

2021. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Remélem, nem bánod, ha a közeljövőben valamelyik hétvégén felkereslek privátban. (^_^)
2021. nov. 17. 15:37
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

"Azért írtam, hogy Alana féle, mert nem a szélsőséges, nő gyűlölő és erőszakos incelek véleményére vagyok kíváncsi, hanem rendes emberekére, akiknek nincsen szerencséjük a szerelemben, de szeretnék egy kicsit jobban érezni magukat."

Nem tudtam miről beszélsz, de mostmár értem.

Én is pont ilyen srác vagyok. Viszont nem fogadnám el a "segítséget" mert abszolút nem erre van szükségem. Nincs szükségem "beszélgetőpartner"-re, női barátra meg pláne nincs.

Úgyhogy - habár egy rossz szóval nem illetném az elképzelésedet - élből elzavarnálak egy ilyennel.

Aki nőt keres magának férfiként, és nem aszexuális, annak nincs erre így igénye.

2021. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm a választ!

Őszintén örülök, hogy ennyire magabiztos vagy.


A kérdésemet kifejtve arra is gondoltam, hogy ezek szerint nem neked, de másoknak talán segíthet, ha úgy beszélgethetnének egy finom hölggyel, hogy őszinte, de barátságos visszajelzést kapnak a közeledésükre. A beszélgetéseknek köszönhetően pedig remélhetőleg felszabadultabbak lehetnének a következő randijukon. Mármint én ezt korábban már leteszteltem pepitában és az elején hihetetlenül fura, meg egy kicsit ijesztő is volt, de a végére nem bántam meg.


Mindenesetre szurkolok neked, hogy megleld álmaid nőjét! :3

2021. nov. 17. 17:14
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
#5 Mi a problémád azzal, ha nem szexuális céllal beszélgetsz egy nővel? Ugyanúgy fejlődik a kommunikációd és hozzászoksz az ellenkező nemmel való kapcsolatteremtéshez. Sőt, ha baráti viszonyt alakítasz ki egy nővel még önbizalmat is magadra tudsz szedni. Azok az incelek, akik még egy sima beszélgetést sem hajlandóak megtenni egy nővel, mert nem szexelhetnek velük már nem is incelek, hanem omikronok, mint a péniszük.
2021. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%

"mert nem a szélsőséges, nő gyűlölő és erőszakos incelek véleményére vagyok kíváncsi, hanem rendes emberekére":


A nőgyűlölők mgtow -nak hívják magukat. Az blackpill közösség többsége nem az. A nők helyzetét illetően a mostani nem működő társadalomban alternatívakeresés közben a korábbi működő társadalmakból merítkezni nem nőgyűlölet.

2021. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm a tájékoztatást!
2021. nov. 17. 18:00
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mindig is voltak barátaim, tehát igenis kellene már szex is. A kettő hiányzik, a "szex bizalmas "legjobb baráti" párkapcsolatban", bár lehet, hogy rosszul fogalmazok. Szóval önmagában a barátság nem hiányzik, mert legtöbbször az megvolt, hanem ennél több, testiséget IS tartalmazó bizalmi kapcsolat ami hiányzik.
2021. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!