Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha meg bántottam...

Dangerous061 kérdése:

Mit tegyek ha meg bántottam az egyik legjobb haverom és nem akar látni se?

Figyelt kérdés
Tehát az történt, hogy nagyon feldúlt voltam mostanában eléggé érzékeny vagyok dolgokra és egyszer be telt a pohár tudom nem kellet volna, de le szidtam elég csúnyán és ebben benne volt az a két szó is, hogy nem a barátom és nem ismerem innentől. Ezután eltelt 1 hónap nehezen szenvedtem és elmentem hozzá bocsánatot kérni és nem ment túl jól mert nem jött ki csak az ablakon mondtam és nem akart ki jönni se véletlen volt nyitva az ablaka is. Nagyjából 2-3 órát beszélhettem neki és azt mondta menjel el valakin keresztűl nem akar látni. És most egy fél év után talán többször is fájt, hogy nem tudunk együtt lógni baromkodni stb. és nem tudom, hogy most mit tegyek. Fogadjam el, hogy ezt elrontottam nagyon vagy próbáljam meg újra. Ha igen mégis hogyan.

2021. nov. 17. 19:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy 3-4 éve voltunk barátok és le is tíltott facebookról.
2021. nov. 17. 19:39
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha van valami ami nem érthető válaszolok. Köszönöm!
2021. nov. 17. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Érthető amit írtál. Viszont Te nem érted (nem akarod?) megérteni, hogy irányodba részéről vége mindennek.

Máskor előtte számolj nyolcig, aztán vágd fejbe magad, hogy észhez térj.

2021. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
keress másikat
2021. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elrontottad. Ezen már nem lehet segíteni. Eltört benne, ami összefűzött benneteket. Azt a hangulatot, ami előtte volt, már nem lehet visszavarázsolni. Életre szóló, nagy lecke neked, hogy uralkodj az indulataidon, főként ne alàzd meg a másikat.

Önmaga előtt, igazságtalanul aláztad, önző módon.

Barátság sem bír ki mindent.

2021. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a rendkívül kultúrált válaszokat. Rá írtamm, hogy ezt nagyon elcsesztem. Ezután vissza írt. Azt írta, hogy nem bántottam meg csak megunt azt, hogy mindig össze veszek valamin vele és egy jó darabig nem akart beszélgetni velem.
2021. nov. 18. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát több estet is volt, amikor civakodtatok...

Korrekt választ adott. Idő kell neki a mai helyzet megemésztéséhez.

2021. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos.
2021. nov. 18. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van neki. Szégyelld magad
2021. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt mondtad nem a baratod es nem ismered

Most meg rinyalsz mint egy furdoskur~va

Ki a a kur_va anyadnak kepzeled magad???

2022. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!