Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel érdemeltem ki ezt az...

Mivel érdemeltem ki ezt az élettől?

Figyelt kérdés
Csak a cserben hagyást kapom mindenkitől, már beleuntam. Én egyik barátomat sem hagytam cserben soha, mégis engem mindenki folyton elhagy, leszar, semmibe vesz. Miért pont engem? Van egy barátnőm is, nagyon jóban voltunk mostanában, most pedig totálisan leszar, viszont a többi barátaival beszélget, törődik velük. Én nem bántok meg senkit, mindig mutatok érdeklődést a másik felé,mégis ez van. Elegem van már mindenkiből, lassan megutálom az embereket és senkivel sem fogok törődni.

2021. nov. 20. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te görcsölsz rá nagyon erre a barátosdira, általában nem olyan szorosak ezek a kapcsolatok..van hogy valamelyik barátommal fél évig nem beszélek, ez nem azt jelenti hogy leszarom, hanem így alakult.


A legtöbb barátom meg érdekből az, szóval nem ver téged az isten, csak te látod úgy hogy ez van.

2021. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos az emberek többsége ilyen. Ritka ha az ember egy rendessel találkozik mint te. Mindig keresgélni kell, akárhányszor csalódsz. Egyszer fogsz találni valakit aki kiáll melletted ha kell. ^^

Velem is ilyesmi a helyzet, azonban egy picit keményedned kell, hogy túl menj ezen az érzésen. Tudnod kell, hogy szinte mindenki ilyen mint amit leírtál. Nem szabad csalódni. Ha te jó leszel az a lényeg. Nem muszáj neked is faroknak lenned. Légy kedves mindenkivel, és ha elhagynak hát elhagynak. Ez csak őket minősíti lefelé, míg téged fel. Ha a lelkedben azt érzed, hogy te megtettél mindent, akkor ügyes vagy. ^^

Kitartást!

23/f

2021. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Én is ezt éltem meg egész eddigi életemben, őszinte, elfogadó baráti kapcsolataim nem voltak, mindig én kerestem a másikat, az én feltöltőkártyás telefonomról fogyott le mindig a pénz. Ha lefogyott, onnantól vége volt a telefonálásoknak, mivel ők sose hívtak. Illetve néha elsütötték a "hívtalak téged nagyon sokszor, de nem lehet elérni", mire én mondtam, hogy a hívásértesítő is be van kapcsolva, SMS üzenetet kaptam volna nem fogadott hívásról, meg amúgyis szinte mindig be van kapcsolva a telefon.

Közösségekben is csak azt tapasztaltam, hogy az általam barátnak gondolt illető sok év után mással közölte, hogy többet nem kíváncsi rám, eltávolodott tőlem. Természetesen bizalmas információkkal együtt, amelyeket csak ő tudott rólam.

Átverés, anyagi kihasználás, lejáratás, volt mindenben részem. Amikor a pletykagenerátor illető jött hozzám hogy "X mit mondott" (ismertette a rólam megtudott bizalmas dolgokat), sóváran várta, hogy majd "én is elhordom az illetőt mindennek", de én ebbe nem mentem bele.

Bárcsak tudnám: miért alakulnak így a dolgok, én sose bántam így senkivel, sőt, segítettem ahol tudtam, pl. bejuttattam egy illetőt oda ahol én is voltam, mert sürgősen találnia kellett egy helyet. Cserébe a hátam mögött áskálódott, ezt kaptam.

2021. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer "megtudjátok miért van ez", mondjátok el nekem is.
2021. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is hagytak cserben, de van egy barát akire mindig számíthatok: Félédes vörös 2L, Cimbora, 10,5%
2021. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Artemovszk ***** válasza:

Hát, lehet hogy rosszul választasz barátokat. Vagy vannak olyan problémáid, amikkel nem szembesültél még.


Nekem is volt egy netes "barátom". Mikor megbeszéltünk egy találkozót, előző nap már nem válaszolt az üzeneteimre. A megbeszélt találkozó persze nem jött össze.


Pár nap múlva meg írogatott mint ha mi sem történt volna. És mikor szóba hoztam, mintha természetes lett volna, ja csak más dolgom volt.


:-D Nyílván már nem tartom vele a kapcsolatot.

2021. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az átlag "embernek" miért a cserbenhagyás a természetes?
2021. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!