Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne barátokat...

Hogyan lehetne barátokat szerezni online, akikkel később offline is megerősítjük a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Mivel nagyon "néptelen" kis községben élek, ahol inkább az öregebb generáció uralkodik, így egyből offline nagyon esélytelen új barátokra szert tennem.

Volt már pár próbálkozásom az online térben (facebookon), július óta barátok is vagyunk egy illetővel, de mostanában hanyagol. Jó, lehet dolga van, vagy valami nem úgy jött össze, ahogy akarta, majd kiderül... attól még a barátom, de nem akarok csak rá akaszkodni, jó lenne még 1-2 emberrel összehaverkodni, barátkozni rajta kívül részben emiatt is.

Viszont mikor másokkal próbálkoztam, már nem igazán jártam sikerrel. Beszéltünk pár sort, de aztán az úgy annyiban is maradt.

Sajnos elég félénk, visszahúzódó vagyok, így még nagyobb hátránnyal indulok ezen a téren.

Tudtok tanácsokat adni, amikkel sikerrel járhatok, mint azzal az illetővel?



2021. nov. 21. 17:02
 1/6 anonim válasza:
67%
Igazából bárhol lehetséges, bármilyen közösségi oldalon. Vannak külön ismerkedős//barátkozó csoportok facebookon, oldalak instán és így tovább. Én az online barátaim nagy részét Facebookon/messengeren keresztül ismertem meg. Csak vigyázz a kamu profilokkal
2021. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a Skype sokat segít. Ha ott tudtok képben(videó) is kommunikálni már. Abból biztosabban lehet "offline" barát is ott "élőben" sok minden kiderülhet. (kamu emberekre gondolok) [persze más videós felület is alkalmas lehet] /Én mondjuk ha nem találkoztam valamikor élőben az emberrel nem igen szoktam bejelölgetni vagy vissza Face. felületen./
2021. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Merrefelé laksz?
2021. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom, 29f (külföld)
2021. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ #1-es, és #2-es!

#3: Szolnok megye.


Akinek még akad hasznos tanácsa, vagy ilyesmi, azt szívesen fogadom. :)

2021. nov. 21. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ismerkedem és barátkozom.

Budapesten és Berlinben élek.

Csak a Skype ismerkedem!

Jómódú, sportos, férfi vagyok.

Heteroszexuális!

A hobbim:

kirándulás / utazás

(autóval - vonattal),

nudista strandolás 🤭 😏 ,

síelés / snowboard,

a többi sportos ág

(nem a TV előtt),

mozi és színház,

galéria és múzeum,

bevásárlás 🤭 😏 .

2021. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!