Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkoztatok már interneten...

Találkoztatok már interneten megismert külföldi barátotokkal?

Figyelt kérdés

Nekem van jópár netes barátom, de egyikkel sem találkoztam még, van egy, akivel többek is vagyunk már, mint barátok, de ő nagyon messze lakik, fülöp szigeteken. Vele tervezgetjük, hogy találkozunk, eltöltünk együtt egy pár hetet, de ebben a covidos időszakban pláne kiszámíthatatlan az egész, repjegyet venni se lehet hónapokkal előtte, hogy jó áron hozzájusson az ember, stb :/



Nektek összejött már, illetve honnan származott az illető?



2021. nov. 22. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Találkoztam már neten megismert emberekkel. Egyikből egy 3 éves kapcsolat is lett (együtt lakós) de ezek mind magyarok voltak... Mivel mindegyiket jól megismertem a személyes találkozáskor nem volt semmi rossz tapasztalatom.
2021. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Talalkoztam igen, nem is 1el. Az utolsohoz felesegul is mentem.
2021. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hoppá, grat :) Ha gondolod leírhatnád a sztorit, inspirációként is, akár privátban is :D
2021. nov. 22. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem, de az ország másik végéből már volt így kapcsolatom is.
2021. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekemnek van egy klassz lengyel haverja netről.
2021. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is találkoztam egy román internetes ismerősömmel 4 éve úgy hogy magyarországon lakom. Azóta legjobb barátok vagyunk. ☺️
2021. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es, Én is örömmel fogadnám, ha írnál erről párt sort motivációként, akár privátban. :D

Köszönöm, ha írsz! :)

N

febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!