Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme keresnem őt, vagy el kell engednem mindenképp?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, akivel nagyon jó baráti kapcsolatot ápoltunk eddig. Most egy hete viszont teljesen megváltozott, konkrétan nem is igazán beszélünk azóta. Írok neki facebookon, azt meg sem nyitja, nem válaszol. Utoljára múlthét elején beszéltünk normálisan, de akkor sem vesztünk össze, se semmi ilyesmi, ami okot adna erre az egészre, ami most zajlik.

Egy ideje dolgozott valahol, ezt el is mesélte, amikor oda került, viszont azt már nem, hogy már egy ideje nincs ott valami oknál fogva. Facebookon reggeltől-estig aktív, az üzeneteim is átmennek neki, de semmi reakciót nem kapok. Nem tiltott, nem törölt le sehol, szimplán erőteljesen ignorál. Talán lenémította az üzeneteimet, és másokkal cseveg, nem tudom.

Teljesen úgy érzem, hogy mi már nem is vagyunk barátok, pedig ezelőtt nagyon jól elvoltunk, sok közös élményt szereztünk. És ez az, ami a legjobban bánt, mert ezt én csak úgy nem tudom eldobni.

Sajnos van köztünk ~100 km, így felkeresni személyesen nem tudom csak úgy.

Ti mit tennétek a helyemben? Mindenképp el kell őt engedni, vagy időt adjak neki?


2021. nov. 22. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki időt. Én szoktam rossz passzban lenni, ami lehet egykét nap, hét, hónap. Nagyon hálás vagyok, hogy a barátaim ismernek és elfogadták ezt.
2021. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mióta vagytok jóban? Pár hónapja vagy évek óta?
2021. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd ir ,ha raer. Ha tul sokat ir vki,en se nezem meg.
2021. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hét után még nem aggódnék, ennyi bármikor belefér. Sajnos ismerem az érzést, rühellem, ha valaki minden magyarázat nélkül ignorál.
2021. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak az a fura, hogy egesznap online van fb-n..

Akkor ne is irjak neki addig, mig eszebe nem jutok? Vagy ha igen, akkor mit?

2021. nov. 23. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!