Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítottam a párommal, a...

Szakítottam a párommal, a legjobb barátnőm pedig pont most jött össze valakivel?

Figyelt kérdés

Én kicsit mélyponton vagyok, miközben örülök a boldogságának. Csak eddig csomó mindent együtt csináltunk, meg sokat találkoztunk. És most nagyobb szükségem lenne rá, mint eddig bármikor. Közben persze értem, hogy friss szerelem, meg hogy kell hogy sokat tudjanak együtt lenni, meg minden.

Ugyanúgy beszélünk, csak például már végül én mondtam ma, hogy nem baj, ja nem találkozunk szombaton, mert mondta, hogy lehet elmennének kirándulni.

Nem akarom, hogy ez zavarjon, meg hogy ilyen hülye barátnő legyek, aki féltékeny erre, meg akivel nem beszélhet a dolgairól. Csak közben meg az én világom kicsit összeomlott és szükségem lenne rá.

Ti mit gondoltok?



2021. nov. 30. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Kezdeményezz te valamit, de gyorsabban. Tehát hívd el őket te magad kirándulni vagy akármi. Tehát most oké elmennek, de megmondod, hogy mi lenne, ha mondjuk jövő héten meg eljönnének veled mondjuk kocsmázni vagy akármi?! Légy kreatív :D
2021. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Talán ami segíthet az a sport, mert leköti az energiáid egy részét.
2021. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Több barátnőd is lehet egyszerre. Inkább most másnak panaszkodj.
2021. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem vagy keress azonnal magad mellé valakit, vagy kis szünet és talán utána könnyebb lesz.
2021. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Őszintén írd meg neki ezt, amit most itt nekünk.
2021. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
A legjobb barátnőnek pont ez a lényege, hogy bármit elmondhatok neki még vele kapcsolatban is! Mondd el neki, hogy nagyon örülsz nekik, de most úgy érzed nagy szükséged lenne a társaságára. Volt, hogy este 10kor mentem át a barátnőmhöz, amikor írta, hogy nagyon kivan, még nála is aludtam, trécseltünk egy jót, megittunk egy-két pohár bort, neten nézelődtünk mindenfélét, ruhát, vicces videókat, ami jött. Azóta is emlegeti, hogy milyen bolondnak tartott, amikor beállítottam egy üveg borral, de nagyon hálás volt érte. És tudom, ha hasonlóan mélyponton lennék ugyanúgy számíthatnék rá.
2021. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!