Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert ilyenek az emberek?...

Miert ilyenek az emberek? Regen is ilyenek voltak?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre hogy szo szerint mindenki ki akar hasznalni.

Ha segitek vkinek az nem azt gondolja magaban hogy "na ez az ember jo volt hozzam majd ha neki kell segitseg akkor en leszek az elso aki odanyujtja a kezet", hanem "nezd mar ezt a hulyet, most segitett nekem, kesobb jol at tudom verni, mert mar bizik bennem annyira".


Tenyleg jo par kollegamnak, akiket evek ota ismerek adtam penzt es harom ebbol vissza se adta, a tobbi meg ha vissza is adta akkor sem segitett ki engem, amikor megkertem oket (nem penz kellett).


Nem tudom hogy tudnak egyesek olyan szemelyt atverni akit evek ota ismernek es tortenetesen nem volt semmi osszetuzesuk vele



2021. dec. 1. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ismerős a szitu. Ezért jobb, ha kőbunkó az ember, ma ezt kéri a társadalom.
2021. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Regebben is ilyenek voltak. Sot, az is elofordult velem, hogy nem akarta az illeto visszaadni a kolcsont, es inkabb ellenseges lett velem, elkezdett szemetkednki. Sokszor valahogy forditva mukodik a vilag, mint varnank.
2021. dec. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pénzt sose adunk kölcsön!
2022. okt. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!