Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt most miért csinálta?

Ezt most miért csinálta?

Figyelt kérdés
Egy régi ismim egy konfliktus után letiltott facéról és messengerről pár hònapja.Viszont nemrég pintaresten küldött nekem egy cuki pint.Szerettem volna reagálni rá,de ott is letiltott.Valami ötlet hogy mire véljem?
2021. dec. 2. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy többeknek elküldte és neked csak véletlenül?

Vagy így akar békülni? De akkor fura, hogy még mindig le vagy tiltva.

2021. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak véletlenül küldte de akkor miért nem tõrölte?Vagy ott nem lehet?Úgy tünt hogy elküldte de rögtön tiltott.De ha békülni akarna ott a mesenger,csak oldani kellene a tiltást.Kicsit kusza ez így🙂
2021. dec. 2. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána tiltott rögtön, akkor szerintem véletlenül küldte el.
2021. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána rögtön le i tiltott, akkor tényleg csak véletlen volt, de nem értem, hogy miért nem csak kitörölte az üzenetet.
2021. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,pedig megörültem.Nem is szoktam használni a pintarest olyan céllal hogy pinteket küldjek.Eddig soha nem küldött onnan semmit,ezért is furcsállom ezt.
2021. dec. 2. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Veletlen a pin, orihari van.
2021. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 os,hát remélem hogy nem😉
2021. dec. 2. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Idegelni akart szerintem.
2021. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!