Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történhetett? Miért csinált...

Mi történhetett? Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akit játékból ismertem meg(lány vagyok). Már lassan 2 éve írunk, meg beszélgettünk(eleinte, dolgozik így este van ideje) is DC-n, TS-en. Szeptember elsején még írtunk de azt vettem észre utána mikor írtam volna neki(messengeren írtunk mindig) hogy nem tudok válaszolni a beszélgetésre. Jó, először azt hittem hogy törölték a profilját vagy valami, biztos ír majd DC-n vagy Instán.. Dehogy írt.. ma már nem bírtam ki és megnéztem egyik barátnőm facebookján a profilját hogy ő látja e. Persze hogy látta, szóval engem letiltott. Már ezelőtti héten is írtam Instán hogy mi a fene történt vele meg ilyenek mert ugye nem tudtam hogy letiltott. Nem válaszolt. Aztán a mai új információ után írtam már, felhívtam instán(kinyomott pár másodperc után), válaszra sem méltat. Hogy mi történt azt nem tudom, de teljesen szét vagyok csúszva mert hiányzik hogy vele írjak, meg hogy egyáltalán tudjam hogy van valaki akivel bármit meg tudok beszélni. Amit tudni kell a srácról hogy mióta először beszélgettünk azt mondta hogy tetszem neki(így kép meg hang alapján). Én csak barátként tekintettem rá de mostanában mikor beszélgettünk nyáron komolyabb dolgokról mondhatni beleszerettem, érdekelt. És most itt vagyunk hogy ő letiltott, nem képes válaszolni, nem bírja elmondani hogy miért tette ezt... Nekem már elegem van abból hogy mindenki hátba szúr vagy nem is tudom.. Már nagyon ki szerettem volna írni magamból. Úgy gondolom hogy a legjobb most várni, majd elmúlik. Ha meg nem elvesztettem egy embert akit fontosnak gondoltam. Ha valakinek bármi ötlete van írja le😞

#barát #miért csinálta ezt
2019. szept. 16. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, nem érdekled. Lehet lett egy barátnője, de ezer más oka is lehet. Hagyd őt..
2019. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megunt. Nem érdekled. Nője lett. Túl sok vagy neki.


Keress mást, de ezt vissza nem fogadd. Ha keresne tedd ugyanezt vele. Hisz a szamár szerepét kaptad. (Barátságban is van ilyen)

2019. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha talált valakit vagy megunt mi jogosítja fel arra hogy teljesen ignoráljon? Emberek vagyunk, elmondhatná, tiszteletben tartanám a döntését... Szerintetek aki ilyet tesz az normális? Mármint meg lehet mindent beszélni.
2019. szept. 16. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár ilyen tapasztalatom. El kell fogadni, hogy ilyenek az emberek, és félnek megbeszélni a problémákat. Nekik így könnyebb. Én mindenki döntését tiszteletben tartottam eddig, nem kerestem fel senkit. Nem is szándékozok.
2019. szept. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!