Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vírusos lettem és ezért...

Vírusos lettem és ezért haragszik rám?

Figyelt kérdés
Sziasztok... Az a helyzet hogy van egy lány barátom akivel eddig nagyon jóban voltunk, és megbíztunk egymásban... Az történt hogy elkaptam a koronavírust, majd mikor megtudta akkor letiltott mindenhonnan... Mikor ezután megkérdeztem egy másik profilján hogy ezt miért tette megtudtam hogy vírustagadó és hogy olyanokat hisz hogy nincsen vírus, politika miatt van stb. És az volt az ok hogy letiltott hogy miattam lehet karanténba vonják az osztályt és hogy neki rokonai Romániában vannak és akkor ők nem tudnak kimenni és hogy elcseszem a karácsonyát meg hogy nagypapája beteg... Most komolyan én tehetek arról hogy beteg lettem majd még ezért úgy beszél velem mint egy kutyával és hogy ő csalódott bennem hogy elhiszem hogy létezik a vírus... Teljesen lesokkolódtam...

2021. dec. 2. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon gyenge KAMU!!!

Mi értelme tovább uszítani a népet? Miért nem lehet összetartani és összefogni?

Fejezd be az egymás ellen uszítást! Nincs különbség oltott és oltatlan között!!!!

2021. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is haraguszok terád
2021. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Emberek esküszöm nem kamu, és tényleg én is meglepődtem... Kerem inkabb segitsetek, 14 évesen nincs kedvem uszitani, főleg vírus ügyben nem...
2021. dec. 2. 20:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért is utált meg mert nem vagyok vírustagadó, az olyan válaszok helyett hogy "kamu" inkább normalis valaszokat irjatok mert ugy sem láttok bele az eletembe...
2021. dec. 2. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Sok hülye konteós van az biztos. Majd ha ő is elkapja, na akkor majd hisz benne. Ne foglalkozz idiótákkal.
2021. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Buta vagy mint a főd.
2021. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hatos!! ❤
2021. dec. 2. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!