Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszik?

Jogosan haragszik?

Figyelt kérdés

Barátnőm a második gyerekét várja, felvették a CSOK-ot és aláírták még egy gyerekre, plusz a babavárót is igényelték hogy a korábbi hiteleiket kifizethessék. (Áruhitel, anyjáék provident hitele, otp tartozás, meg a lakás hitel egy része.)

Akkor még 7 hetes volt. (Most 11)

Azóta folyton olyanokat mond hogy "Irigykedtek a pároddal, mi?" meg hogy "Látod mi gondolkoztunk, és tele vagyunk pénzzel, nem úgy mint ti!"

Megmondtam neki hogy nem irigykedek mert ostobaság hitelből hitelt fizetni úgy alapból is, de így hogy a párjának van csak fix munkája így még nagyobb.

Ezen felháborodott és azt mondta hogy nekem csak savanyú a szőlő mert ő zsebből kifizetett ma is 100 ezer ft-ot mobilra.

Oké, nem volt szép hogy beszóltam de szerintem nagyon felelőtlen dolgot csináltak.



2020. aug. 7. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmüen neked van igazad, eleve hitel a lehetö legkevesebbet érdemes felvenni, de azért venni fel, hogy az elözöt kifizesse, teljes mértékben ostobaság.
2020. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Akarna a fene parancsra gyereket szülni. Engem ezek a csok meg babaváró hitelek arra emlékeztetnek, mikor a cigányok azért szülnek, hogy kapjanak segélyt. Gáz az egész ország. Szüljön csak nyugodtan mindenki a pénzért, aztán pár év múlva rájön, hogy korai volt még az a gyerekvállalás.
2020. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nagyon gáz hogy a hitellel akar felvágni.

Mi lesz velük ha ne adj isten elmegy a baba? Újabb hitelt vesznek fel hogy ezeket visszafizessék?

2020. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem jogosan haragudott meg rád. Szegény eléggé buta lehet, már ne haragudj, nem bántani akarom. A hitelekre vág fel? Nevetséges... Számomra szánalmas az ilyen ember (nem a hitel miatt, hanem hogy így viselkedik), nemhogy még ő verje a mellét.

Ami nem mellékes, hogy ha így beszél veled, akkor nem barát. Miért néz ő le téged és miért szólogat be?

Ne foglalkozz vele, legyen csak ilyen öntelt, majd évekkel később magába száll. Ez a baj ezekkel a hitel lehetőségekkel, hogy boldog boldogtalan gyereket fog vállalni és totálisan nem felelősségteljes, érett gondolkodású emberek.

2020. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!