Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon hiányzik a régi legjobb...

Nagyon hiányzik a régi legjobb barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiskorunktól fogva nagyon jóban voltunk,(kb 4 éves korunk óta)

és utána is sokmindenben segítettük egymást. Sokáig egy osztályba jártunk,aztán iskolát váltott,de ugyanúgy legjobb barátok maradtunk. Ez 10 évig tartott amiután kipletykált,holott ő mindig azt mondta,hogy nem pletykál,nem olyan mint más barátnők,benne megbízhatok. ( ekkor 14 éves voltam) Azóta nem beszélünk. De viszont mikor eszembe jut,hogy milyen jó volt minden,akkor nagyon hiányzik. Együtt jártunk kicsiként is mindenhova,közös programokra is velünk jött a szüleimmel… ennek az egésznek 2 éve szakadt vége. 2 éve,hogy mem beszélünk. Úgy érzem ő értett meg, neki tudtam megnyílni,jól éreztük magunkat de az az utolsó incidens mégis olyan bunkó húzás volt.. szerintetek mit tegyek? Írjak rá? Próbáljak meg beszélni vele?

16/L


2021. dec. 3. 09:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ő keresett az elején,de én túlságosan haragudtam…ezért mostmár nem is keres abszolút…Szerintetek keressem meg akkor én ? Tényleg nagyon hiányzik,csak attól félek,hogy megint ki fog beszélni… viszont nagyon jó emlékeink vannak és szeretném ha még több ilyen lenne….
2021. dec. 3. 10:45
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagy megalázkodás lenne ha én kezdeném,pedig ő “hibázott”? Mármint vannak közös barátaink,akik kétszínűek ,és attól félek,szánalmasnak fogják tartani,hogy próbálkozok kibékülini… mivel rég nem beszéltem a volt legjobb baratnommel,ezert attól félek megváltozott ,mert volt egy környezetvaltozasa ,mas emberekkel, es felek,hogy elvittek rossz iranyba…
2021. dec. 3. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen történetem. Becsapott, hazudott, cserben hagyott, pedig legjobb barátnők voltunk. Neki mondtam el minden titkomat, fiúügyeket vele tudtam megbeszélni. Akkor összevesztem vele. Most nagyon hiányzik, de azt gondolom inkább egy olyan barátnő hiányzik nekem, akivel meg tudnám ezeket osztani.

Úgy gondolom nem fogom felkeresni, mert ha egyszer megtette, akkor nem voltam neki fontos, nem tekintett engem barátnőnek. Fáj, de ez van.

Hiába beszélnénk meg, még ha bocsánatot is kérne, lehet szemet tudnék hunyni felette, de a tüske bennem maradna, a bizalom már nem lenne meg, soha nem avatnám be a dolgaimba, nem hinnék neki, mert attól félnék, megint becsap.

2021. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem a kiskorunban együtt töltött idő hiányzik… az még annyira tiszta volt.

Lehet legszívesebben azt élném àt és nem a korombeli dolgokat egy barátnővel.. ez kicsit gyerekesen hangzik. De egy napra visszamennék,csak hogy ugyanazt átéljem. Nagyon közel álltunk egymáshoz. Együtt ismertünk meg különböző telefonos játékokat (én tehetősebb családból szàrmazom szóval RENGETEG játékom volt, barbiek plüssök 3 tablet több telefon) kb 6 évesen màr reggel 7kor átjött és vagy számítógépen,vagy telefonon játszottunk,vagy az udvaron,vagy pedig elvitt a csalàdom minket valahova… nagyon sokat nevettünk. kb olyan 8 éves lehettem amikor elvittük mindenhova… lehet ez az idoszak hianyzik

2021. dec. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!