Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (Tesi óra)

Mit tegyek? (Tesi óra)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy én elviselem a tesi órat (nem szeretem de azért kedvelem kicsit) Viszont állandóan páros feladatok vannak és van 2 barátnőm de ők mindig egymás párjaik, és egyedül vagyok (ami már magában is rosszul esik) aztán ott van h minden héten 2 nap egy kis teremben vagyunk, természetesen fiúk-lányok egybe és konkrétan férni nem lehet, egymás arcába vagyunk, és a lányok csak a sarokba mernek tesizni mert ott alig látják a fiúk őket (mert ugye szét szórva kell lenni és így a fiúk előtt kell gugolni stb stb, es ez eléggé megalázó de a tanárnőnket nem érdekli) és ezek miatt egyszerűen lelkileg gyűlölöm a testnevelés órákat, mit tehetnék? Tesiből viszont nem szeretnék megbukni de így is kihagyok párat néha-néha.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. dec. 6. 18:43
 1/6 Honorius ***** válasza:
86%
Ezt sajnos le kell győzni, hidd el a fiúkat is zavarja sok minden, pl nem elég izmos, kidudorodik a kukaca, szőrös a lába vagy éppen szőrtelen. Mikor csinálod a gyakorlatokat, nézz a “messzeségbe” és csak arra összpontosíts amit csinálsz. A barátnős dologra viszont, ha mindig “kiközösítenek” akkor keress új párt magadnak ezekre az alkalmakra.
2021. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nincs új a nap alatt :D

30 éve ugyanígy voltam. Túléltem. Sokkal rosszabbak is történtek az életben később.

2021. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen évek után így már másabb a helyzet. De a lényeg számomra qz ami most történik. Pár év múlva biztos jókat nevetgélek rajta. De az nem most lesz.
2021. dec. 7. 00:15
 4/6 A kérdező kommentje:
az*
2021. dec. 7. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sose gondoltam bele, hogy a fiúk mit látnak ha legugolunk. Beszólogatnak vagy mi? Ha igen, akkor te meg szólj vissza. Őket is lehet cikizni. Ha párosan vagytok, akkor úgy is lesz párod. Bírd ki azt a 45 percet. Össze lehet haverkodni mással is.
2021. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És akkor mivan, ha meglátják, hogy guggolsz? Komolyan... tyű, nagy cucc. Nőj fel, pls!
2021. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!