Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szüleim megtiltották, hogy...

A szüleim megtiltották, hogy vele barátkozzak, igazuk van?

Figyelt kérdés
tavaly lett egy barátnőm, olyan igazi. Mindenki az osztályból és az évfolyamból kérdezik, hogy bírom elviselni. Senki se szereti őt. Engem miatta ítélnek el sokan, akik nem ismernek közelebbről. Eléggé negatív személyiség. Eddig úgy elviseltem. Most ugyan leitatott otthon. Jó nem tagadom én is kellettem hozzá, de a szüleim nagyon kiborultak miatta. Este csak a szexről beszélgetett a szüleim, az anyukám barátnője és a nagyanyám előtt!!! Ott nekem is végem volt.. Most már nem is beszélek vele. Kicsit sajnálom, mert neki csak én voltam. Most meg egyedül van. Szóval nem tudom mit tegyek.. Beszéljek vele megint??

2016. ápr. 12. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan beszélj, ha igy fogalmazol mint ebben a kérdésedben, ugysem ért belöle senki semmit.
2016. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi a neve? Segíthetek rajta, hogy ne legyen egyedül, s még a fantáziái is jól jöhetnek... :D
2016. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele , ne érdekeljen mit gondolnak legyél személyiség ! :)
2016. ápr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!