Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

31 éves meleg srác vagyok. A melegek / biszexek két dolgot akarnak tőlem, legtöbbször párkapcsolatot, illetve szexet.

A hetero csajok sokszor belém szeretnek.

De olyan ember nincs az életemben jelenleg, aki simán barátkozna velem, se meleg, se hetero. Nem igazán értem, miért van ez, ugyanis rendre megkapom, hogy értékes embernek tartanak, meg azt is, hogy érdekesnek, jó a humorérzékem stb. Ehhez képest "csak úgy" senki se keresi a társaságom, csak olyanok, akik mint férfitől akarnak tőlem valamit. Ha én hívok el valakiket sörözni vagy csak közös programot szervezek, nagyon ritkán jön össze, valahogy soha senki nem ér rá, vagy meghiúsul utolsó pillanatban az egész. Nálam sokkal szürkébb, jelentéktelenebb, karizmátlanabb, unalmasabb, egzisztenciálisan alacsonyabban lévő és üresebb emberek vannak tele barátokkal, szóval nem igazán tudom ezt mire vélni. Jártam különböző klubokba, érdeklődési köreimnek megfelelően, benne vagyok online is csoportokban érdeklődési köreimnek megfelelően, több emberrel jól el is beszélgetek ezeken a klub rendezvényeken, meg ilyenek. A munkatársaim imádnak, legalább is ezt mondják és éreztetik velem, és úgy érzem nem hazudnak, nehéz lenne ezt már 3 éve minden nap megjátszani szerintem. Mégis, valahogy a munkaidőn kívül, meg a klubokban a klub időn kívül, senki sem keresi a társaságom soha. Soha senki nem mondta rám, hogy kiállhatatlan, nyomulós, összeférhetetlen lennék, sőt az emberektől mindig azt a visszajelzést kapom, hogy milyen jó a társaságomban lenni, milyen jó velem beszélgetni. Akkor miért nem keresik a társaságom? Szerintem ez karmikus, és most a magányt kell megélnem, ez az egyetlen dolog, amire tudok következtetni ezekből. Más pasik megőrülnek attól, ha valakinek bekerülnek a "friend zone"- ba, én viszont annyira örülnék neki, ha csak mint ember érdekelnék másokat hátsó szándékok nélkül, csak mint ember lennék annyira fontos, hogy keressék a társaságom anélkül, hogy azt akarnák, hogy életük párja legyek aki majd megváltja nekik a világot...



2021. dec. 8. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vonatkoztassunk el a nemi identitásodtól!

Én egy kezemen meg tudom számolni - 50+ -osan, - hogy eddig hány olyan nő volt az életemben, akivel komolyan számolhattam, mint társsal, szeretővel, ill. szexpartnerrel.

Anno, görcsösen küzdöttem, sikertelenül annak érdekébe, hogy lehessen végre egy barátnőm, akivel kölcsönösen komolyan vehetjük egymást és ameddig így zajlottak az események, egyszerűen nem akart sikerülni egy ilyen ismeretségre szert tennem. Feladtam.

Elkezdtem lazán venni a dolgokat, de úgy tettem ezt, hogy azért adtam magamra: (a saját értékrendemnek megfelelően) normálisan öltöztem, viselkedtem, aztán ennyi volt.

Meglepő módon eme stílus felvétele után "hullott az ölembe" úgy egy nő, hogy semmit nem erőlködtem. Ez a nő azóta a feleségemmé vált és azóta is együtt élek vele.

Mi van a soraim között?!

Az, hogy szerintem nálad is az a gond, hogy szükségtelen mértékben "rágörcsölsz" a témakörre. Talán itt lehet a probléma!

2021. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Biztos mindezek mellé valami elképesztően jó pasi is vagy. Ha valaki normális, kedves, szimpatikus + még jól is néz ki, akkor az ember inkább párkapcsolatot akarna vele mint csak barátságot. Hiszen az ember pont ezeket keresi egy társban: feleljen meg kívül és belül is.

Érdekes egyébként, mert a melegek épp amiatt szoktak panaszkodni hogy nagyon nehéz párt találni, mert mindenki vagy csak barátkozni akar, vagy csak szexelni.

2021. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Sok szempontból érzem és értem a szavaidat. 29f
2021. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Megértem amit írsz, sokszor érzem én is ezt a csalódottságot pedig úgy gondolom hogy vannak igazi barátaim. Viszont az az érzésem hogy a legtöbb embernek a barátság egyszerűen már nem olyan fontos egy bizonyos kor felett. Annyira hajt mindenki a kapcsolatra, a családalapításra vagy a munkahelyi céljaira hogy se ideje se energiája se igénye sincs a baráti kapcsolatok ápolására. Én is sokszor úgy vagyok vele hogy sokkal többet teszek bele ezekbe a kapcsolatokba mint amennyit visszakapok. Neked is azt tudom javasolni hogyha így érzed akkor azoknak akiket igaz barátnak gondolsz mondd el hogy kevésnek tartod a közös programokat, a támogatásukat, érdeklődésüket stb. Akinek fontos vagy az igyekezni fog a lehetőségeihez mérten.

Az új barátságokkal kapcsolatban meg mást nem tudsz tenni mint amit leírtál. Olyan körökbe jársz ahol közös az érdeklődés, esetleg a munkahelyi kapcsolataidat próbálod szorosabbra fűzni.

30N

2021. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!