Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szembe fordulnál barátoddal...

Szembe fordulnál barátoddal egy nő miatt?

Figyelt kérdés
Haverommal elég jó a kapcsolatunk vagy is volt, míg el nem mondtam hogy egy hozzá közel álló nővel aki nem a rokona de rég ismeri viszonyom volt, a haverom teljesen kifordult magából és szembe jött velem miért az érdekelne azóta semm beszélünk 3hónapja
2021. dec. 11. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyire közeli az a nő hozzá ha nem a rokona. Az exe? Akkor talán megérteném a hisztit, de másképp nem.
2021. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak barátok én úgy tudom sokat vannak együtt!
2021. dec. 11. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi erővel a lánnyal is hisztizhetne. Szerintem csak féltékeny, fél hogy ledominálod. Szokásos férfi problémák.
2021. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha dugja azt a nőt, akkor igen :D
2021. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy akar(t) a csajtól valamit
2021. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nő miatt. Bár a kérdés az én szintemen értelmetlen. Nekem csak istenszolga barátaim vannak, így egy nő aki miatt ilyet tennék, ugyanúgy istenszolga lenne, szóval képtelenség egymás ellen fordulni, hisz testvérként, egyként imádjuk egymást.
2021. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!