Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi volt a legnagyobb csalódás,...

Mi volt a legnagyobb csalódás, becsapás, árulás, amit barátoddal kapcsolatban éltél át ? Mi volt a konkrét eset ? Fel tudtad dolgozni ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kiderült, hogy rákos vagyok, ő meg azonnal elhagyott.

Sok idő kellett, de sikerült feldolgozni. Ez pedig valahogy a gyógyulással együtt jött.

Ahogy erősödtem, úgy dolgoztam fel azt is, hogy ekkorát kellett csalódnom valakibe akit szerettem.

2021. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hárman voltunk barátok. Majdnem mindig együtt mentünk haza suli után. Egyik évben egyikünket a szülei tanulószobára kötelezték. A másik barátom meg melléállt, mindig ő is maradt. Engem nem zavart, én örültem, hogy hamarabb hazaérhetek.

Aztán egyszer elkaptam egy kacsintást kettejük között, mikor arról beszéltek, hogy megint maradnak a suliban.

Magyarul elég sok héten keresztül csak kellett valami indok, amivel le lehet rázni. Ezek után inkább egyedül voltam, nem erőltettem magam rájuk (mondjuk addig se), gondoltam ha kellek, majd jönnek.

2021. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ellenkező neműek vagyunk.

Hazudozott össze vissza, eltitkolta, ha ismerkedett valakivel, ha olyanja volt kötekedett, mindenben a hibát kereste, játszmázott, leszrt majd újra fontos voltam neki. Meguntam és megszakítottam vele a barátságot.

2021. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!