Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt egy lány?...

Miért csinálja ezt egy lány? 2 hónapja ismertem meg egy lány. Már meg is terveztük a randit meg minden. Erre megjött neki a havi. Napok óta nem keres és minden embertől elzárkózik. És nem az a bajom, hogy elzárkózik meg minden, ezt teljesen megértem

Figyelt kérdés

De miért nem lehet egy rohadt sort írni, hogy bocsi de most nem szeretne beszélni ilyen meg olyan okból mert így csak elszúr mindent.


16/F ő is 16



2021. dec. 11. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Ő ilyen. vagy megszoksz vagy megszöksz.
2021. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
,,Ismeretségünk" alatt ez a 2. menstruációja és az elsőnél egyáltalán nem így viselkedett, sőt inkább sokkal ragaszkodóbbnak tűnt, lehet ekkora különbség a két havi között?
2021. dec. 11. 19:31
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Bar szegyellni sem szokas de baromi eletszerutlen helyzet menstruaciora hivatkozni ilyen helyzetben.
2021. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy bedőlj már neki, mensire hivatkozni annyira tipikus, hogy nem akar veled találkozni. Keress egy normálisabb csajt. Ez nem az.
2021. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem hivatkozik semmire, csak mindenkitől elzárkózik. Csak nem tudom hovatenni a dolgot. Mikor nem menstruált napokat beszéltünk végig most meg pár emojival leráz, én meg meguntam és kiírtam ide mielőtt hülye p*csának könyvelem el.
2021. dec. 11. 20:15
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Jobb lesz neki nélküled, az biztos.
2021. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg nem vagy olyan fontos neki, mint szeretnéd. Nem tehet róla, nem is biztos, hogy tudja mit akar. Ne erőltesd, ha téged zavar ez a helyzet, akkor hagyjátok.
2021. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
2.mensije? 2 honapja ismered v mi? Akkor azt valszeg tulgondoltad... egy atlag 16eves csajt vagy 20an fuznek. Ez a kifogas nagyon gagyi engedd el a csajt ne alazkodj ez off
2021. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Én anyádat már rég elkönyveltem hülyepitsának.
2021. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt már élő videós beszélgetés? Csak mert lehet, hogy az a 16 éves lány valójában egy 70 éves pasi, aki erre veri, és mivel már találkozót szerveztek, tudja, hogy nincs tovább, és ezzel lekoptat.
2021. dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!