Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan lehet tudni, hogy az...

Honnan lehet tudni, hogy az illetőnek valójában fontos vagy és a barátjának tart vagy csupán egy időtöltés vagy a számára?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
fene se tudja, mert eddig mindenki kiesett egy időponton az életemből.
2021. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor is barát, amikor nem unatkozik.
2021. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Érdeklődik rólad, kérdéseket tesz fel és meg is hallgatja a válaszod. Tudni szeretné, mi fontos neked, odafigyel rá és megjegyzi (pl mikor van a születésnapod, utálod a marcipánt stb.). Időt akar veled tölteni. Ezért tesz is. Én ezekből tudom.
2021. dec. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Artemovszk ***** válasza:
80%
Pl. ha nincs ideje vagy kedve válaszolni az üzenetedre, de ír 1-2 szót hogy majd később valaszol. De ha csak akkor írogat mikor NEKI kedve tartja, akkor csak kihasznál. De ez lehet hogy nem tudatos. Sok nárcisztikus van, aki használja az embereket és ebből van önbizalma.
2021. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy éjszaka őt hívtam, mert bajba kerültem. Pattant a kocsijába, vontatott haza, aztán hajnalban ment haza még 2 órát aludni munka előtt.
2021. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátokra lehet számítani. Én akkor jöttem rá kik a barátaim, amikor elmentem külföldre dolgozni, szép lassan mindegyik leoltott és letiltott. :D
2021. dec. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátság nem társaságban töltött unatkozás.

A kapcsolat tartalmán múlik, és nem a találkozások sűrűségén. Van olyan barátom, akivel évente 1-2-szer találkozunk, s mindig ott folytatjuk a beszélgetést, ahol félbehagytuk. És emellett, ha gondban volt, több hónapos kihagyás után is azonnal segítettem neki és viszont. A barát sokszor mélyebb kapcsolat, mint a közvetlen rokonnal.

2021. dec. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én feszt mentem discordra mer magányban volt a srác.. kb évekig nyomtuk a gameket közösen.. ketten.. majd jött 1-2 nálam is aktívabb csávó.. onnastól kb 1szer nem írt :D nem hívott stb.. Én még talizni is akartam de mindig volt kifogás. ezt hívják úgy hogy amíg vár valaki érdekesre..jó vagy Z tervnnek. ő veszprémi én Hajdú bihari
2021. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os ez a szomorú hogy te lehet belelölsz csomó időt hogy éptsd.. amikor meg szarba vagy kioffol a f...ba és mennyi időd ment rá -.-
2021. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Neha jobb nem tudni az igazsagot.
2021. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!