Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi fér bele egy barátságba?...

Mi fér bele egy barátságba? Van ami túl sok?

Figyelt kérdés

Próbálok rájönni, hogy én várok túl sokan a barátaimtól és csak rajtuk próbálom “levezetni” , hogy egyedül nekem nincs párom ?

Mármint moziba menni közös nyaralás, wellnes stb.

(Nem szexuális dolgokra értem)

Velem nem terveznek csak a párjukkal.

Így egész évben én vagyok az ha nyár ha tél nem tud mit csinálni mert egyedül kellene megvalósítanom ezeket.


Vajon csak általuk akarom megvalósítani amit a párommal kellene vagy valami nem stimmel ?



2021. nov. 22. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Ezek csak kapcsolatba férnek bele. Esetleg olyan esetekben amikor bejössz a lánynak és akar tőled valamit, de te még nem mondtad ki. Az ilyen kapcsolatoknak is 100%, hogy nemsokára vége, amit rájön, hogy nem akarsz tőle semmit. Javaslom keress egy igazi barátnőt.
2021. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
érthető, hogy szeretnének a párukkal édeskettesben is lenni, de az már nem épp oké, ha sosem hívnak magukkal ilyen helyekre
2021. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

* Kimaradt hogy lány barátaimról van szó és én is lány vagyok.

Illetve mindegyik együtt el a párjával vagy akar együtt dolgoznak így elég sokat vannak édes kettesbe.

2021. nov. 22. 23:23
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Alap esetben nem sok, csak sok barátság elég felszínes, vagy épp be vannak szárkózva és a sarki boltig menni is engedély kell a párjuktól. Tudom milyen ez, de én simán elmegyek bárhová egyedül is és jól érzem magam úgy is.
2021. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem simán belefér egy barátságba egy közös nyaralás is, de ha valakinek van párja, érthető, hogy inkább vele szeretne menni.

Amíg nem volt párjuk, veled mentek ilyen helyekre?

2021. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát ez vicces kérdés, mert nincs olyan hogy nekik ne legyen.

De tény, hogy több dolgot csináltunk együtt amíg nem volt komoly a dolog.

2021. nov. 22. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Törődj bele, ez ilyen. A szerelem mindent visz. Majd ha neked is lesz, akkor te is vele fogsz mindenhova menni. Nehéz szembesülni vele, de ez van.
2021. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
En surun megyek a barataimmal. Ha meg epp van parom neha egyutt mindenki neha kulon csak baratokkal enis o is 🤷‍♂️
2021. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is ismerkedem és barátkozom.


Budapesten és Berlinben élek.


Csak a Skype ismerkedem!


Jómódú, sportos, férfi vagyok.


Heteroszexuális!


A hobbim:


kirándulás / utazás


(autóval - vonattal),


nudista strandolás 🤭 😏 ,


síelés / snowboard,


a többi sportos ág


(nem a TV előtt),


mozi és színház,


galéria és múzeum,


bevásárlás 🤭 😏 .

2021. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Amennyiben a nemem nem kizáró ok, szívesen ismerkednék veled. Linkelem egy korábbi kérdésem, írj rám, ha felkeltettem az érdeklődésed. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

2021. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!