Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok lányokkal...

Miért nem tudok lányokkal barátkozni lányként?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindig ugyanaz történik.. Hogy valakivel jóban leszünk, sokat beszélgetünk, találkozunk néha, aztán mindig csak én erőltetem, ők maguktól már sose keresnek, a talikat is örökké átvariálják meg lemondják.. Pedig nem érdektelenek, élőben mindig mondják, milyen jó volt, talizzunk még, alig akarnak elmenni (pl jön a busz, de várnak későbbit), de ezek szerint meg ez még sem igaz.. Kedves, érdeklődő vagyok, nevetni is szoktak, ha valami vicceset mondok. Nem vagyok extrovertált, de szerintem unalmas sem, sok hobbim van, vannak programjaim, sok minden érdekel.


Nem értem, hogy mi a baj velem, mert más lányokkal meg találkoznak persze, meg megoldják. De belőlem meg elég pár havonta egyszer..


Fiúkkal soha nem tapasztaltam ezt, ők is kerestek, ők is akartak talizni, most is van egy fiú barátom, aki teljesen normálisan viselkedik velem, nem tűnik el, stb (és nem tetszem neki).


Szerintetek?


25N


2021. dec. 21. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Ez a jobbik eset. Nálam a semmiből megsértődnek és elküldenek anyámba, aztán ennyi volt a nagy barátság. Én meg nem vagyok az a térdepelős típus, egyszer bocsánatot kérek aztán ha az nem elég, akkor elengedem őket...


Hát ez van. Férfiakkal meg évtizedes barátságokat tudhatok magaménak. Hm.

25N

2021. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet látatlanban megmondani, de nem biztos hogy veled van gond. Ha párkapcsolatokban végtelen módon válogathat sok nő, akkor barátságoknál, ismerősi körnél is megfogja tenni, hisz millió lehetősége van.


Neked az az igényed hogy valamivel mélyebb kapcsolatokat alakíts ki, úgy tűnik akikkel eddig haverkodtál, nekik nem, vagy úgy érezték nem akarnak ebbe időt ölni, esetleg nem voltál elég szimpatikus nekik.


Próbálj a hobbijaidhoz közelebbi nőkkel barátkozni, akikkel akár anélkül is találkoznál (úgymond muszájból, mert egy közösségbe/helyre mentek), ha nem beszéltek meg semmit.

2021. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!