Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Újra összebarátkoztam egy...

Újra összebarátkoztam egy volt haverommal. Jó ötlet volt? Hosszabbtávon nem lesz ezzel probléma?

Figyelt kérdés

Gimiben eleinte jóban voltunk, de volt egy komoly nézeteltérésünk és sokáig utáltuk egymást, de utolsó évre békét kötöttünk pár hete és egyre több mindent megbeszélünk és sokkal személyesebb a kapcsolatunk mint mielőtt összevesztünk volna(magánéleti probléma miatt balhéztunk össze). Vagy emiatt lesz pont erősebb vagy ez még lehet még probléma?


Mindketten 18 éves fiúk vagyunk



2021. dec. 25. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konfliktusok minden kapcsolatban vannak, nem attól lesz jó hogy nincsenek. Én anno annyira összevesztem egy haverommal, aki osztálytársam is volt hogy jó 2 évig nem szóltunk egymáshoz. Megbeszéltük és tényleg a legjobb barátom lett.
2021. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ezeket csak az idő tudja eldönteni. Most még könnyű tartani a kapcsolatot, mikor egy helyre jártok és az utolsó év adta érzések, nosztalgia, emlékek és valamennyi félelem összetart titeket.


Majd mikor külön mentek és úgy kell időt szakítani egymásra, eldől tudjátok-e tartani ezt a kapcsolatot.

2021. dec. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a múlton túl vagytok, tanultok belőle, nem lesz mindig felhánytorgatva, akkor okés tud lenni.
2021. dec. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó évre? Miért, jövőre meghaltok?
2021. dec. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haverkodj vele nyugodtan, de arra vigyázz, hogy minden bizalmas dolgodat azért ne oszd meg vele, amikkel esetleg gond lenne, ha visszaél.
2021. dec. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!