Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne legyek ilyen?

Mit tegyek hogy ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés

Holnap szilveszter el hivot egy haverom házi buliba magához biztos jó lenne csak èn nem szeretem a társaságot jobban szeretek egyedül vagy csak pár emberrel ünnepelni magányos farkasnak számitok de szeretek az lenni mèg ha nem is hiszik sokan èn ilyen vagyok ha társaságba kell mennem inkább találok valami kifogást csak ne kelljen mennem munkába is csak azèrt megyek hogy meg tudjak èlni sokszor idegesit is hogy ilyen vagyok de mikor itt a lehetősèg rá stresszelek ès nem megyek

mit csináljak hogy ne legyek ilyen?



2021. dec. 30. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak introventált vagy, de nincs ezzel semmi baj.


Mivel nem vagyok pszichológus, vagy életvezetési tanácsadó konkrétumot nem tudok mondani.

Talán próbálj többet kimozdulni otthonról, keress társaságot.

Az biztos, hogy nem máról holnapra fog megoldódni a probléma, de szépen fokozatosan javulni fog.

2021. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mèrt lettem ilyen de gyerek korom óta ez van...pedig van bennem more vèr is ès ez se segít bár èn elèg jól voltam nevelve ès tudom nem a vèr teszi az embert...èn valahogy sose voltam társasági ember
2021. dec. 30. 21:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ez nyugtat, nekem ettől "komolyabb" kérdésem van ugyanebben a témában, ha gondolod, privátban megvitathatnánk mindkettőnk témáját... :D
2021. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vitassuk meg itt kinek nagyobb a problémája azèrt van ez az oldal
2021. dec. 31. 00:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi már nem írok, nekem már megoldódott.
2021. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hamar meg gondoltad magad 😆
2022. jan. 1. 15:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Hamar megoldódott. ;) :D

Írtam ki én is kérdést. És normális válaszokat kaptam rá.

Ide a szabályzat szerint nem lehetett volna kérdést kiírni...

2022. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó húzzál már 😂
2022. jan. 2. 00:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem értelmesebb vagy, de utólag örülök, hogy nem beszéltünk. Minden jót neked is.
2022. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Taves Baxtalo testvér 🍻🎉🎇 ès boldog új èvet
2022. jan. 2. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!