Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan van berágva rám a...

Jogosan van berágva rám a barátom?🙄

Figyelt kérdés

4en vagyunk barátok az osztályból. Az egyik fiú nagyon durván szokta szidni, gyűlölettel. Aki bevan ránk rágva az próbált vele barátkozni, de ugyanúgy szidta. Nos én annak a fiúnak adtam igazat, biztos viccel, meg amúgyis, akit szidott az depressziós, lehet majd nekem kell babúsgatni. Másik srác is annak a fiúnak adott igazat,de gondolom ő is ezért. Ez a srác aki szidta őt, van benne erő, másikban már csak volt, elgyengült.

Most bevan ránk rágva, nem szól hozzánk, azt mondja hátbaszúrtuk őt. Más barátai nincsenek, mert fél az emberektől. Jogosan van ránk berágva? Ha most a srácra rá szóltunk volna lehet már velünk is vitázna.



2022. jan. 1. 20:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Amúgy mind fiúk vagyunk, 9. óta vagyunk legjobb barátok :) ez az egész május óta megy
2022. jan. 1. 20:25
 2/18 A kérdező kommentje:
Mármint december óta nem szól hozzánk, ősszel próbált velünk ellenünk ugrasztani azt a gyereket..
2022. jan. 1. 20:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne itt dedóskodj...
2022. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 4?
2022. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a szilveszteri másnaposság, de vesszek meg ha értem a kérdést.. Ki szidott kit és ki ért egyet kivel?
2022. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Fogalmazás 1-es, leülhetsz.


Marika tanárnő

2022. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Ki rágott el mit?


Senkit nem erdekel amúgy ez az érthetetlen szöveg. Véleményed volt és az bizony nem tetszik mindenkinek. Nem értem mi a kérdés? Haragszik rád és? Az az ő gondja magasról lesz...od és éled tovább az életed oxa?!

2022. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott kezdődik, hogy nem tudsz fogalmazni. A kérdésből nem derül ki egyértelműen, hogy ki kivel van.


De ha jól értettem, te meg a másik két haverod adtatok igazat egy harmadik bully haverotoknak aki szidja a negyedik depressziós haverotokat. Most ez mi? Kajak egy olyan mellé áltok aki gyűlölködik totál ok nélkül? Ti ennyire ostobák vagytok? Totál jogosan van megsértődve rátok. Mondjuk szerintem jól is jár ha kitakarítja az ilyeneket az életéből. Ti nem vagytok sem a barátai, sem a haverjai.


Amúgy egy tipp. Olvass utána mit jelent a "boomer". Az ide kommentelők azt sérelmezték, hogy nem tudsz fogalmazni. Igazuk van. Ettől még nem lesznek boomerek. Imádom mikor a kölykök felszabadulnak a gyk ra :D.

2022. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, jól látod az ő verzióját.

Valójában nem akartam összeveszni a "bully" barátommal. Azon is ki volt akadva, hogy nélküle mentünk el mindenhová, amit az a "bully" barát szervezett, hogy lehet valaki ennyire önző?

2022. jan. 1. 23:34
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

#9 vagyok. Bocsi, de ez egy kamu kérdés ugye? Ezek alapján ti konkrétan kiközösítettétek azt a srácot. Ezzel gondolom te is tisztában vagy. Így elég értelmetlen a kérdés hisz a napnál is világosabb, hogy jogosan haragszik rátok.


Amúgy tényleg nem akarok kötekedni, de mind a ketten gyávák vagytok. Sőt. Mind a hárman. A "bully" azért mert csak így tudja érvényesíteni az akaratát. Ti ketten pedig azért mert az erősebb személyiség mellé álltatok és nem a gyengét védtétek. Ráadásul tudatában annak, hogy az erős ok nélkül bántotta a gyengét. Gyáva és gusztustalan dolog ez. Sajnálom, de ez az igazság.

2022. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!