Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan felnőtt fiúkat kérdeznék...

Olyan felnőtt fiúkat kérdeznék, akinek lány barátai is vannak?

Figyelt kérdés

Most olyan válaszoljon legyen szíves, aki elfogadja, hogy a lány nem létesít vele szexuális kapcsolatot és tényleg csak barátok. Persze ha a lány felajánlkozna, kapnátok az alkalmon de most vegyük azt, hogy csak barátként tekintetek a nőre.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyen felállásban is elszólnátok magatokat, ami szexuális célzás irányába?

Beszélhettel szexről ha az másról szól, de akire csak baráként tekintesz, akkor megfordul a fejedben, hogy elüss egy szex poént ami célzás, hogy egyébként bejönne neked és kapna az alkalmon? Vagy tiszteletben tartod és ilyet nem teszel?


2022. jan. 3. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi simán mondunk szexes poénokat a lánybarátommal. Régóta ismerem, nem agyalok ilyenen, hogy mit szólna hozzá.
2022. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem érted. Mi is mondunk. Le is írtam, hogy beszélhettek szexről. Itt az lenne a csavar, hogy rá irányulót mondasz-e?

Mert ha barátok vagytok és tényleg tiszteletben tartod ezt, szerintem nem mond akkor ilyet. De persze én lány vagyok, ezért kérdezem, nem tudhatom.

2022. jan. 3. 09:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt akivel tettem célzást, volt akivel nem.

Nem mindegy, hogy milyen az adott lány, milyen a viszony kettőnk közt, stb

Szóval erre így nehéz érdemben válaszolni.

2022. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak bókol vele, hogy amúgy szexinek tart, de ne agyald túl. Én sajnos nem tudok válaszolni pontosan, mert aszexuális vagyok. :'( Tehát az én válaszom természetesen nem mérvadó. De amúgy meg ez kiváló módja annak, hogy tudtodra adja, hogy bejössz neki. Ilyenkor te úgy reagálsz a megnyilvánulásra, ahogy akarsz. Azaz neked is tetszik és barátságból szerelem lesz, vagy pedig megmondod neki, hogy nope, marad a friendzone.
2022. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt rá példa, hogy fiú barát úgy is poénkodott szexxel, ami rám irányult. Konkrét példát nem tudok már mondani.

Szépen félre is értettem egy idő után, ahogy írtad is, arra következtettem, hogy akar valamit tőlem. Közben meg egyáltalán nem akart, szóval így utólag nem igazán értem, miért csinálta.

2022. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, szr kérdés, erre nehéz felelni. Köszi akkor lapozzunk. :(
2022. jan. 3. 09:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Közben eszembejutott ez talán segíthet:

Online játékban ismertem meg, mindig csak barátilag beszélgettünk. Hónapokkal később találkoztunk, és rám irányuló vicces szexuális utalást tett valamire, ahogy épp kijött a szituációból. Az egyértelmű lett, hogy kapna az alkalmon, de vajon aki tényleg csak barát vagy kapcsolat között gondolkodik, az csinálna ilyet? Mintha nem tisztelne mégsem úgy barátilag.

2022. jan. 3. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tennék ráirányuló szexuális megjegyzést, ha 100%-ra tudom, hogy amúgy benne lenne a dologban, és ő is vonzódik hozzám. Más esetben nem, mert az csak kellemetlen szituációt okozna.
2022. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Persze ha a lány felajánlkozna, kapnátok az alkalmon"


Nem, nem kapnék. A húgomat sem akarom megdugni. 2 évvel fiatalabb nálam, gyönyörű, de nem bírok rá úgy tekinteni, hogy rákívánjak. Aki így érez egy barátjával kapcsolatban, az bocs, de nem barát és sosem volt az. Vagy te hogy gondoltad, hogy egy ilyen barátot tartasz magad mellett, miközben esetleg párkapcsolatod lesz? Fogyatékos vagy? :D

2022. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8 Ezaz, hasznos válasz. Jó hogy elviccelve mondta, de szerintem itt átlépett egy határt.


#9 Te vagy fogyi, húgdugasról itt szó nem volt.

2022. jan. 3. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!