Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy nem akarok már?

Figyelt kérdés
A lelkiszemetese vagyok szerintem. A baj az, hogy szerintem nem tud róla. Ha baj van számíthatok rá. Ő az egyetlen barátom akire tényleg számíthatok. De valahol cserébe leszív, mert sokat kell reagálnom a történéseire. Nem panaszkodik, de valahol nekem mégis úgy jön le. Nem akarom elveszíteni, de szeretnék távolabb kerülni tőle. Na ezt hogy? Ritkán találkozunk, írásos a kommunikációnk leginkább.
2022. jan. 9. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
szerintem ha elkezdesz kevesebb dolgot megosztani vele, ő is lejjebb fog venni. vagy ha nem mindig egyből válaszolsz, esetleg. most így hirtelen ez jutott eszembe
2022. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok egyből? Ne haragudj, de felnőtt szinten ilyen szátszmázás már nem játszik.
2022. jan. 9. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt szinten el lehetne mondani egy ilyen dolgot egyenesen a másik szemébe, ő pedig megértené ezt.
2022. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
“Nem válaszolok egyből? Ne haragudj, de felnőtt szinten ilyen szátszmázás már nem játszik.“ Habár nem én írtam a választ, de a kérdésedből az jött le, hogy 14-16 éves vagy. Ne csodálkozz, hogy ilyen választ kaptál, ilyen kérdéssel senki nem néz felnőttnek.
2022. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 igen, nekem is az jött le, hogy fiatal. ezért írtam olyan választ, amilyet.
2022. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkor felnőtt szinte minden, kezeld felnőttként és vállald fel, hogy szeretned lazítani a kapcsolatot, ha ennyire nem felel meg neked a rádtelepedő energiavámpír.
2022. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ez is egy opció.:D
2022. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!