Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érdemes csinálni olyam...

Mit érdemes csinálni olyam barátokkal akik rendszeresen késő este hívogatnak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki 23:00-03:00 között heti 4-6 alkalommal telefonál. Én ilyenkor már aludni szoktam. Többször kifejeztem, hogy beszéljünk inkább nap közben. De ilyenkor csak gonoszan nevet és kigúnyol. Azt mondja, hogy ilyenkor tud csak hívni. Nem akarom megszakítani a barátságot, de a rendszeres hívogatás miatt kialvatlan vagyok. Szerintetek érdemes lenne bosszút állni és korán reggel felhívni? Vagy inkább ne toroljam meg hanem változtassak az alvási szokásaimon?

2022. jan. 15. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat talan akkor csak az o szamat blokkold 🤷‍♂️ elegge tulbonyolitod ezt az egyszeru dolgot... en csak megkerdeznem h normalis vagy ember?? Ha megegyszer fel mersz kelteni tiltalak vegleg. Hivogasd a pszihologust ejszaka inkabb.. Mondjuk nekem nem sertodosek a haverjaim 😀 meg van is annyi eszuk h nem keltenek fel ok nelkul
2022. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#10: Ha lefekszem aludni, nincs az az ember, akinek felvegyem a telefont.

Ebbe a szülők is beletartoznak. Éjszaka nem lehet semmi sem olyan fontos.

2022. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Update: beszéltem a barátommal és megkértem, hogy csak 08:00-12:30 között hívjon. Megint röhögött és azt mondta, hogy: "perszeeeeeee". Szerintem ma is felhív.
2022. jan. 16. 15:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Fogyi szegeny 😀 Gondolom csajok vagytok h ennyit telefonalgattok 🤔
2022. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nemi sztereotípia? ez kicsit sértő :/
2022. jan. 16. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!