Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felhozzam ezt a haveromnak,...

Felhozzam ezt a haveromnak, vagy ne tegyem kellemetlenebbé a helyzetet?

Figyelt kérdés
Ittunk és nálam aludt tegnap, reggel pedig korán szó nélkül lelépett. Később vettem észre, hogy éjszaka bevizelt és úgy hagyta ott az ágyat (és nem is szólt róla). Felhozzam ezt neki legközelebb, vagy engedjem el és ne hozzam kínos helyzetbe?

2022. jan. 25. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Aludj nála es hugyozd ossze az ágyát
2022. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem beszélsz neki róla, jobb lesz neki
2022. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Én vennék neki jelzésértékűen egy inkontinencia betétet.
2022. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Csórikám,szerintem ne szólj.Beittatok nagyon,előfordulhat.Azert lépett le mert kegyetlenül szégyenkezhet.Helyedben tuti tolnék egy kamut hogy veled is előfordult,nincs para nem mondod senkinek.
2022. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg, mivel azért szó nélkül nem kéne hagyni, de kellemetlen helyzetbe hozni sem nagyon akarnám, hogy

"Figyeljmá', ha máskor kiborítassz valamit az ágyon, akkor ne hagy már ott szó nélkül.." Ha má' neki nem jutott eszébe azt kamuzni hogy kiborította az innivalóját...

2022. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én csak azért nem értettem, mert elég régóta ismerjük már egymást és nem csináltam volna belőle nagy ügyet, de furcsa hogy így szó nélkül itt hagyta.
2022. jan. 26. 04:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDDDD
2022. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szerintem sem kell ebből nagy ügyet csinálni, de azért jelezheted neki, hogy nem esett jól, hogy csak úgy lelépett.
2022. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy ügyet nem csinálnék belőle, de én az "ami a szívemen, az a számon" elvet követem. Ha nem is vérkomolyan, de biztos, hogy közvetlen módon egy "na elmész a f'omba" cuccot elsütöttem volna. Aztán folytathatjuk egy gyógysörrel a napot. Mivel viszont nem szóltál, és ha megint előfordul, pláne ignorálni fogja, mert az elsőt is "megúszta". Azért az ivás nem mindenre igazolás, a másnaposan beleszarokmindenbe meg pláne nem.
2022. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem beszéljétek meg
2022. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!