Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legtöbb csúnya embernél...

A legtöbb csúnya embernél azért egy idő után beáll az emberutálat?

Figyelt kérdés
Mármint igazán a csúnya emberek tapasztalják meg az emberek rosszindulatát és igazságtalanságát. Elkerülhetetlenül beáll az emberutálat minden csúnya embernél, hiszen nem kellemes a hátrányos megkülönböztetés, folyamatos negatív reakciók stb?
2022. jan. 29. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Eddig azt hittem, hogy csúnya vagyok, de ezek szerint nem.

Nem utálok senkit, engem se utál, aki ismer. Olyan van, hogy a boltban az eladó tojik a fejemre, meg hasonlók, de ezeket nem veszem magamra. Ez az ő problémája, ha nem talál szimpatikusnak, és nem az enyém.

2022. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1


Valószínű nem vagy csúnya csak átlagos.

2022. jan. 29. 13:35
 3/15 A kérdező kommentje:
Velem mindeki kötekszik, szívat, kiközösít. Ha ilyet nem tapasztalsz akkor nem vagy csúnya.
2022. jan. 29. 13:35
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazán.

A rosszindulat megtapasztalásához meg nem sok köze van a dolognak. Hátrányos megkülönböztetés pedig főleg akkor éri az embert, de akárkit, kinézettől függetlenül, ha irreális célokat akar elérni.

Pl ha valaki nem egy Adonisz, de mégis modell akar lenni, akkor igen sok elutasításba fog ütközni, nyilván. Ellenben a szakmák 99,9%-a ugyanúgy nyitva áll előtte is, mint akárki más előtt.

2022. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4


Igen, nyitva áll de azért jobban meg kell dolgoznia minden beosztásért mint egy szebb embernek. Én inkább a szociális vonatkozására értettem, hogy társaságban milyen tapasztalatok érnek, legyen az munkahelyen, egyetemen, családban, "baráti" körben vagy egy random gyermekcsoport az utcán stb. Általában a rövidebbet húzza az ember, vagy levegőnek nézik vagy beleállnak, kioktatják, szívatják stb.

2022. jan. 29. 13:38
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

"Igen, nyitva áll de azért jobban meg kell dolgoznia minden beosztásért mint egy szebb embernek. "

Valami incel mesevilágban lehet, a valóságban ez teljesen ostobaság. Senki (oké, lehet hogy egy-két felszínes idiótát kivéve) sem kinézetre választ könyvelőt, sofőrt, szakácsot, stb.


" Én inkább a szociális vonatkozására értettem, hogy társaságban milyen tapasztalatok érnek, legyen az munkahelyen, egyetemen, családban, "baráti" körben vagy egy random gyermekcsoport az utcán stb"

Társaságban sokkal többeknek és sokkal többet számít az, hogy milyen ember vagy, mit láttatsz magadból, mennyire vagy aktív része a társasagnak, stb; mint a külső. Talán az igénytelenséget leszámítva. Azért lehet hogy rendszeresen kinéznék az embert mindenhonnan, ha állandóan mosdatlanul jár mindenhova. Azért már nem jellemző, mert pl nagy orra van.

2022. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha én csúnya lennék, biztos, hogy nem az összes embert utálnám, legfeljebb csak azokat, akik csúfoltak, de még az sem biztos. Egybként meg komolyan, a külseje miatt csúfolni valakit? Nálam sokkal nagyobb hátrány, ha valaki ostoba.
2022. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Velem mindeki kötekszik, szívat, kiközösít. Ha ilyet nem tapasztalsz akkor nem vagy csúnya."


Nem feltétlen "csunya" vagy csak összeférhetetlen

2022. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én borzasztó ronda ember vagyok, de jó a természetem, kedves vagyok és humoros. Ezért van jópár barátom, és a kollégák is kedvelnek, rendesek velem.


Biztos vagy benne, hogy a rondaságod a bajok okozója?

2022. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kinézeteddel, hanem az alaptermészeteddel meg az emberutálotddal van a gond!
2022. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!