Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most jogosan sértődött meg rám?

Most jogosan sértődött meg rám?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal úgy érzem, sikerült összevesznem, pedig nem állt szándékomban. Kis gyorstalpaló, hogy mi történt: egyik este írtam neki, meg mutattam neki valamit, aminek én tökre örültem, gondoltam megosztom vele is. Majd mikor visszaírt, azt letudta egy szóval, amit mutattam, majd panaszkodott, hogy nincs senki, aki vele tartana xy helyre. Slusszpoén az utóbbihoz: én hívtam valamerre az esetet megelőző napokban, de lepattintotta az ötletet egy kifogással. Na meg most fel sem ajánlotta, hogy én vele tartanék-e. Persze, hogy ez így nekem nem esett jól, amit szóvá is tettem, így kerek-perec, felhozva az előbbit, majd rátérve az utóbbira. Ezt ő látta, de nem írt vissza semmit. Sőt, azóta nem is beszél velem. Én próbáltam elérni azóta, de sikertelenül. Pedig elérhető, posztolgat is, de engem ignorál. Sajnos nem az első összezörrenésünk mostanság, mindig valami hasonló dolog miatt "veszünk össze", de eddig ilyen ignorálásra nem volt példa részéről. Most én lennék a hibás?
2022. febr. 6. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nőről van szó, igaz? :D Amúgy nem simizted a lelkét mikor ő beképzelte, hogy neki az most járna de előtte persze le voltál tojva mert neki te nem értél annyit, hogy szánjon rád időt.. nemtom mit vagy úgy oda, az ilyen barát nem baj, ha nem keres!
2022. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Érdemes lenne többet tudni a barátságtokról. Pl. elképzelhető-e, hogy korábban te is tettél már tanúbizonyságot hasonló viselkedésről, vagy mindig egy törődő, figyelmes barát voltál? Ha a szívedre teszed a kezed és igen a válasz, akkor vagy szimplán kihasznál téged és vesz elő kénye kedve szerint ez az illető, vagy egy még számodra is ismeretlen gonddal küzd. Te próbáltad elérni, gondolom azt is kérdezted mi a baj, tudsz-e segíteni, O nem reagál. Innentől kezdve nem adnék neki esélyt többet, ha újra próbálkozna, maximum akkor, ha nyomós oka van erre a viselkedésre. De valószínűleg nem érdemel még téged, lépj tovább, ilyenből sok van, az önző emberekből, nem érdemes pazarolni rájuk az időt. Lehet irigy is rád. (Írtad, hogy megosztottál vele valamit, aminek örültél.) Egy igaz , szerető barát örül a másik sikereinek, örömének, boldogságának.
2022. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!