Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődött meg rám a...

Jogosan sértődött meg rám a haverom, mert leszóltam a nője külsejét?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki a véleményem, igaz kicsit nyersen, de tudja, hogy ilyen a stílusom, erre viszont azt mondta, hogy bunkó vagyok, és azóta haragszik rám.


Szerintetek ez nem túlzás?


2019. nov. 26. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Jogosan. Ő kérte hogy mondj véleményt a barátnője külsejéről?
2019. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Miért kellet leszólni?Kérdezte?
2019. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Jogosan és IGEN, bunkó voltál!
2019. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 nemaRendőrség ***** válasza:
86%

Igen.

Vannak dolgok amiket le lehet szólni, pl a haverod külseje, és vannak amiket nem. A barátnő tipikusan olyan amiről se jót se rosszat

2019. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kérte, hogy mondjak véleményt, magamtól tettem. Kb. annyi volt a lényege, hogy elmondtam neki, hogy számomra mi nem tetszik benne, és azt, hogy nem értem mit lát benne vonzónak.
2019. nov. 26. 11:01
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a haverod most jött rá, hogy egy agyatlan egysejtűvel haverkodott eddig.

Igazából szívesen írnék neked valami vulgárisat, de minek: soha az életben nem leszel boldog, és ez mély elégedettséggel tölt el.

2019. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen, jogosan esett rosszul.

Ha már feljött témának, elég lett volna annyit mondani diplomatikusan, hogy neked nem az eseted.


Már az is degradáló, hogy a nőjének nevezed. Gondolom neked nincs barátnőd, de barátaid sem lesznek, ha így folytatod.

Megváltozik egy barátság onnantól kezdve, hogy kapcsolatban él a másik. Ezzel együtt kell elfogadni és nem mondani csúnyákat rá.

Neki a barátnője az első már, nem te.

2019. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen jogos volt. Neki kell hogy tetszen nem neked. A véleményedet sem kérdezték.
2019. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Van egy dolog amit úgy hívnak, hogy "tapintat". Ez az ami miatt nem mondjuk az éppen lábadozó daganatos betegségen átesett embernek, hogy "Baz', de szarul nézel ki!", hanem biztatjuk, hogy egyre jobban van. Ez az amiért nem kritizáljuk más testalkatát, veleszületett rendellenességeit. Ezért mondjuk a 3 éves gyerkőc rajzára, hogy szép munka még akkor is, ha csak krikszkraksz-ot látunk. És pontosan ezért nem szóljuk le más párját sem. Mert a tapintatos ember nem akarja megbántani a környezetében élőket. Na ez az amit egy bunkó paraszt soha nem ért meg, mert neki bizony igaza van...
2019. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Mekkora picsogás lenne hirtelen, ha neked mondaná meg a véleményét valaki az ocsmány gnóm külsődről, kérdező.

tudod, aki belülről rohad, annak ez a külsején is meglátszik

2019. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!