Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért olyan fura az extro...

Miért olyan fura az extro barátainknak, hogy fél óra szocializálódás után összefüggéstelenül beszél egy intro?

Figyelt kérdés
Rögtön valami rosszat gondolnak az emberről.
2022. febr. 8. 17:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

Elfáradni ebben a kontextusban annyit tesz, hogy már unja, nincs igénye többre, leszívja az energiáját, nem arra, hogy leállnak az agyi funkciói.

A helyedben elmennék egy pszichológushoz, ugyanis nálad valamilyen probléma van, nem tudom milyen, de biztosan nem az introvertáltság jele.

2022. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Igne, jobban fáraszt egy introvertáltat egy szociális tevékenység sok emberrel, de egy baráti beszélgetés két emberrel nem, illetve a házibuli se fél óra után...Hanem mondjuk nem veretné hajnal négyig hanem fél egykor hazaindulna a 7 órás érkezés után...Szívebben ül egy kocsmában és beszélget, mint táncole gy klubban, de ez sem ilyne vagy vagy dolog, hanem valamennyire ez is az is vagy, a legtöbb ember nem szélsőségesen az egyik vagy a másik. Viszont nagoyns zeretnek takarózni az emberek, hogy egyszerűen nincs kedvük fejlődni a kommunikációban, vagy nincs kedvük olykor más emberekhez, és betakaróznak ezzel hogy ők mennyi introvertáltak.


Fél óra után összevissza beszélni és lefáradni még nagyon introvertáltként se normális. Maximum ha kiállítottak egy művházba előadni, akkor az szülhet annyi stresszt

2022. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Introvertált vagyok, és sokszor keverik a szociális fóbiával. Utóbbitól is szenvedtem, de kigyógyultam belőle.


Kifejezetten nagyszájú vagyok, szeretek másokat megnevettetni, a legtöbb emberrel megtalálom a közös hangot. Az introvertáltságom abban mutatkozik meg, hogy inkább itthon maradnék, és visszasírom az első karantént. 😄


Ha elmegyek találkozni 5 emberrel, nem gáz, ha tudom, hogy 5-en vannak. Akkor annyira van töltve az elemem. Ha egy emberrel találkozom, és hoz valaki mást, az már túl sok, nem arra készültem. De akkor sem fogok összefüggéstelenül beszélni.

2022. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13


“De akkor sem fogok összefüggéstelenül beszélni.“


De jó neked. Összejött az élet.

2022. febr. 8. 21:17
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hirtelen összefüggéstelenül beszélsz, inkább a sztrók jele.
2022. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15


Értem, tehát kaphattam már vagy 2000 sztrókot életem során.


Ennél a GYIK-nál lejjebb nincs!

2022. febr. 8. 21:27
 17/20 anonim ***** válasza:
Elfáradsz közben? (a félóra után). Végig önmagadat adod, vagy felveszel egy szerepet, hogy azt lássák, jól érzed magad, mindezt azért, hogy máskor is hívjanak? Jobban éreznéd magad ingerszegény környezetben, 1-2 emberrel? Szoktak furának tartani, kaptál olyan visszajelzéseket, hogy mondatokat rossz kontextusban, szövegkörnyezetben használsz, oda nem illő szituációkban? Azért kérdezem, mert nálam ez áll fenn, és vélhetőleg autista vagyok.
2022. febr. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17


Igen. Ezek mind elő szoktak fordulni.


Te is elfáradsz ennyire amikor sokat vagy emberek között.


Anyukámon figyeltem még meg, hogy nem találja a szavakat amikor fáradt.


Gondolom az, hogy “normálisnak” kell látszanod jobban lefáraszt mintha csak önmagadat adnád.

2022. febr. 9. 10:11
 19/20 A kérdező kommentje:

17


Igazából minimális motivációm sincs társaságba járni, mert valahogy sosem értenek meg, én nem értem őket, mintha külön világ lennénk.


Szerinted ez biztosan autizmus?

2022. febr. 9. 10:13
 20/20 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés :D
2022. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!