Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez tényleg beteges...

Szerintetek ez tényleg beteges, és pszichológushoz kellene forduljak?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm 8 hónapig, (lany vagyok en is, es csak barat volt) majd elkezdett utánozni ez engem meg idegesítet és inkabb meg szakítottam vele a kapcsolatot.. rá 8 hónap uttán, kb 2 honapja elkezdtem rajta megint agyalni és elkezdtem rá feltekeny lenni hogy szebb tőlem, meg hogy jobban tetszene annak a fiúnak aki nekem tetszik, és igy kepes vagyok folyamatosan errol a lanyrol beszelni mindenkinek hogy szebb tőlem, meg így irigykedek rá, annyi hónap uttán ez igy normalis? Vagy kajak pszichológushoz kellene forduljak..
2022. febr. 11. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Amellett hogy beteges, rémesen visszataszító is arról beszélni állandóan, hogy Aranka szebb nálam. Ez olyan, mintha ki akarnád mindenkitol zsarolni, ó, dehogy, ne viccelj már, te sokkal szebb vagy, mint Aranka... Szánalmas hatása van. Szokjal le róla, mert ezzel csak saját magadat értékeled le, és Aranka lesz a szimpatikusabb mindenkinek!
2022. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen, szerintem is.

Ezen kívül fel kéne fogni, hogy nem a szépség az egyetlen dolog, ami miatt szeretjük a lányokat.

Még egy jó tanács: SOHA ne mondd így, hogy "szebb tőlem".

2022. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Ez mindenhogy nagyon beteges és primitív. Borzalmasan nulla az önismereted, személyiséged mint egy papírlap.
2022. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges, de nem is egészséges. Azt mindenképp megmutatja, hogy valami problémád van az önértékeléseddel, ami miatt érdemes lenne pszichológushoz menned. A pszichológus pont abban tud segíteni, hogy az önértékelésed vissza tudd terelni a helyes mederbe és aztán minél jobban tudd élni az életed.

Nem feltétlenül vagy beteg és nem biztos, hogy pszichológus nélkül komoly gond lesz, de ha már most sikerül egyenesbe hozni a dolgokat, akkor később még kisebb lesz az esélyük tovább romlani.

2022. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nők) "Szia Marcsi,te szebb vagy nálam, "Szia Tudom)


Férfiak) Csá Béla,de jól nézel ki,erre Béla "Hát hozzád képest biztos".


Amúgy csak poénnak szántam,ne haragudj)


Ez a közmondás mindent elárul


Ha a Sz*Rt aranydobozban csomagolod,akkor is sz*R marad,szóval a belső tulajdonságok a legfontosabbak.


Foglald el magad valamivel.

2022. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!